Connect with Us

Sherri mes aktoreve më të mira në Turqi/ Tuba bën veprimin e papritur ndaj Beren Saat

Showbizz

Sherri mes aktoreve më të mira në Turqi/ Tuba bën veprimin e papritur ndaj Beren Saat

Publikuar

-

Dy aktoret e famshme turke Tuba Buyukustun dhe Beren Saat duket se nuk kanë marrëdhënie të mira me njëra-tjetrën.
Gjatë një interviste të realizuar së fundi, Tuba është shprehur se nuk do të guxonte kurrë të realizonte skena si në filmin e ri ku Beren është aktorja kryesore.

Bëhej fjalë për rolin e Beren Saat në një serial në Netflix, ku aktorja u shfaq në një skenë për të rritur. Pas këtyre fjalëve nga Tuba Buyukustun, Beren Saat u përgjigj publikisht dhe tha se ajo kurrë nuk do të fliste kështu për një kolege. Megjithatë Beren Saat nuk harroi të shtonte se e respekton Tuba Buyukustun.

Kjo e fundit duket se i ka mbetur hatri nga përgjigja e koleges. Në intervistën e fundit, Buyukustun i ka habitur të gjithë me veprimin. Kur u pyet nga gazetari për Beren Saat, Buyukustun preferoi të mos përgjigjej duke treguar se nuk ka aspak dëshirë të flasë për të.
Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: