Connect with Us

U tha se do të ishte pjesë e kinematografisë turke/ Klea Huta tregon për planet për të ardhmen

Showbizz

U tha se do të ishte pjesë e kinematografisë turke/ Klea Huta tregon për planet për të ardhmen

Publikuar

-

Gjatë kësaj periudhe izolimi personazhet e njohur të showbizit shqiptar kanë vendosur që të realizojnë më shumë intervista të vogla me ndjekësit e tyre duke zbuluar detaje nga planet e të ardhmes.

Ajo i është përgjigjur plot sportivitet dhe humor pyetjeve të ndryshme të tyre, duke zbuluar dhe se si po shkon pritja e ëmbël për të.

Një prej ndjekësve e ka pyetur Klean edhe nëse ajo ka hequr dorë nga karriera si aktore në kinematografinë turke dhe përgjigja e Kleas ka qenë mjaft e qartë.

“Jo nuk ka dështuar ende dhe nuk është hequr dorë akoma. Një ditë do jem në atë kinematografi”, ka pohuar Klea.
Ndër të tjera moderatorja ka treguar dhe se ka shtuar disa kilogramë gjatë shtatzënisë, por me rëndësi për të është vetëm shëndeti i bebit.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: