Connect with Us

FOTOT-Aurela Gaçe bëhet nostalgjike/ Tregon si dukej para 27 vitesh

Showbizz

FOTOT-Aurela Gaçe bëhet nostalgjike/ Tregon si dukej para 27 vitesh

Publikuar

-

Karantina i ka bërë personazhet e njohur edhe më shumë aktiv në rrjetet sociale si dhe me nostalgjikë.Këngëtarja shumë e dashur e muzikës shqiptare, Aurela Gaçe ka hapur arkivat dhe ka publikuar së fundi disa foto të hershme.

Në njërën nga fotot artistja shfaqet e veshur me një palë palaçeta xhins dhe kapele në kokë, detaje që nuk i kanë shpëtuar as syrit të ndjekësve.

Ndërsa në foton e dytë duket qartë pasioni i saj për modën.“1992, Llakatund, Vlorë. Paliçeta xhins. Kapelen s’e di ku e kam gjetur. Ndërkohë ushtrimet në dërrasën e zezë nuk i kam zgjidhur unë” shkruan në foton e parë.

“1993 -Llakatund -Vlorë
Mbas pak muajsh,ne dhjetor te po këtij viti, mora pjesë per herë te pare ne Festivalin e Madh te Këngës .
Tani, ajo që më bën pershtypje tek kjo foto, eshte këndi i fotografise. Njesoj si sot. Nga poshte , që të dukesh më e gjatë 😅🤪.
Nderkohe, kam dale tek shtepia e dajos, se me dukej me e bukur 😅🥰🥰🥰 Per kete minifund, e di une cfare degjoja😂😂😂😂😂. Nejse. Une u bera vajze per shtepi, ne fund te fundit😅🤪🤪🤪🤪”, shkruan ajo në foton e fundit.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: