Connect with Us

“Ka probleme psikologjike”/ Demet Ozdemir përplaset me aktorin me origjinë shqiptare

Showbizz

“Ka probleme psikologjike”/ Demet Ozdemir përplaset me aktorin me origjinë shqiptare

Publikuar

-

Aktorja turke Demet Ozdemir dhe aktori me origjinë shqiptare Can Yaman duket se nuk kanë marrëdhënie aspak të mira me njëri-tjetrin. Pas përfundimit të serialt që rrëmbeu miliona klikime dhe theu rekorde shikueshmërie, Erkenci kus, Can Yaman dhe Demet u përfolën pë rnjë histori dashurie,

Ndërkohë që në fillim e mohonin lidhjen e tyre më vonë Can deklaroi se kishte patur një romancë të shkurtër me Demet por që kishte përfunduar shumë shpejt.

Një deklaratë e bërë nga Can Yaman, e ka prekur Demetin e cila i ka kthyer përgjigje publikisht. Can Yamam është shprehur se nuk e ka menduar kurrë ta ketë të dashur Demetin duke i habitur të gjithë me këtë deklaratë sepse vetëm pak kohë më parë ai e pranoi lidhjen. “Unë s’e kam menduar kurrë Demetin si një femër që mund ta dashuroj. Ajo është thjesht një mikeshë dhe kështu do mbetet. E kam ekzagjeruar kur kam folur për të.

Mbase ajo më ka pëlqyer mua, por unë jo. Ajo mbetet e mrekullueshme dhe një vajzë e bukur, por nuk ka karakteristikat e vajzës së ëndrrave të mia”-ka thënë Can Yaman. “Unë e kuptoj që shumë femra bien në dashuri me mua, por nuk është faji im”-shtoi aktori. Demet Ozdemir ia ktheu duke u shprehur: “Disa njerëz egoist e kanë zakon të mohojnë faktet. Ndonjëherë pyes veten mos kanë probleme psikologjike! Unë nuk i kërkoj askujt të më dashurojë, por të paktën ji i sinqertë para të tjerëve!”, është shprehur Demet.

Për më tepër shihni fotot e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: