Connect with Us

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Meral e dëshpëruar tenton të plagosë Xhenkun

Life Style

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Meral e dëshpëruar tenton të plagosë Xhenkun

Publikuar

-

Xhemre dhe Zejno futen fshehurazi në shtëpinë e vjetër. Zejno e detyron Xhemren t’i tregojë si vdiqën prindërit e saj. Feride i tregon të vërtetën Toprakut dhe pajtohen. Të nesërmen Topraku i dërgon Ferides në punë një kamion me buqeta me lule. Meralin e përqeshin në shkollë dhe e akuzojnë se është e përdalë.

Mes vajzave plas sherri ndërsa Defne i hedh më shumë benzinë zjarrit. Xhenk i kërkon falje Meralit. Kjo e fundit e inatosur merr një thikë dhe tenton të lëndojë Xhenkun. Xhenk shpëton ndërsa të gjithë mbeten të tronditur nga kjo ngjarje. Mesude takon Kemalin në burg dhe e gjen në një gjendje të dëshpëruar.

Gokhanin e vret ndërgjegja dhe mendon të tregojë të vërtetën. Ejlyl i kërkon Gokhanit të mos e ndërmarrë një veprim të tillë dhe i tregon se ajo ka kaluar shumë të këqija prej Kemalit./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: