Connect with Us

Të lëkundur në dashuri/ Horoskopi i Paolo Fox për ditën e sotme

Life Style

Të lëkundur në dashuri/ Horoskopi i Paolo Fox për ditën e sotme

Publikuar

-

Dashi

Me hënën e favorshme , dita e sotme do të jetë pozitive. Fillimi i javës ishte shumë intesiv ndërsa e marta shumë e ngadaltë.Kthehuni duke qenë shpresëdhënës dhe jeni të vetëdijshëm se do të duhet shumë përpjekje për të përfunduar një projekt pune.

Demi

Sot mund të jeni më i papërfillshëm. Hëna dhe Marsi disonantues këshillojnë të mbani qetësinë në çështjet familjare dhe në ato që lidhen me jetën e përditshme. Mund të ndjeheni veçanërisht të shqetësuar.

Binjakët

Në përgjithësi, ju preferoni lidhjet dhe marrëdhëniet me njerëzit që janë të komplikuar ose të vështirë për t’u arritur. Ju jeni disi viktimë e gjërave që ndiqni, e dëshirave tuaja sipas horoskopit Paolo Fox. Ju nuk jeni një person i parashikueshëm që duron rutinë.

Gaforrja

Filloni të fitoni terren. E diela do të jetë një ditë e rëndësishme, nëse keni pasur probleme, përdorni atë ditë për të sqaruar disa gjëra që ndikojnë në jetën tuaj. Disa konfuzione janë rikthyer: dy javët e fundit nuk kanë qenë vërtet paqësore për ju.

Luani

Këto ditë do të jetë e rëndësishme të qëndroni të qetë . Me Hënën dhe Marsin në kundërshtim, ju mund të merreni me disa trazira të brendshme , me një mënyrë për të bërë njerëz rreth jush që mund t’ju irritojnë. E Mërkura dhe e enjtja mundohuni të shpëtoni nga ndonjë peshë që nuk mund të tërhiqni më. Astrologu këshillon të mos bëni gabim duke qenë shumë kokëfortë në diskutime duke u përpjekur të impononi pozicionin tuaj.

Virgjëresha

Ju po përpiqeni të rindërtoni ato që keni humbur kohët e fundit. Edhe pse për të lindurit në këtë shenjë falë kësaj krize që ne po përjetojmë mund të kenë avantazh. Dikush do të ketë mundësinë dhe kohën të reflektojë dhe të dalë me një ide të bukur që ndihmon për të kapërcyer një problem personal ose të punës. Sa i përket dashurisë, mund të keni probleme nëse jeni të pavendosur midis dy lidhjeve.

Peshorja

48 orët e fundit që keni jetuar kanë qenë paksa të rënda, por mos e humbni shpresën, sepse tani po rikuperoni. Vazhdoni të përjetoni probleme praktike: në sferën profesionale, gjithçka që ju propozuan juve është rregulluar me ndërprerje. Jeni lodhur duke qenë në mëshirën e kësaj vazhdimësie të dobët e cila nuk përcaktohet nga veprimet tuaja.

Akrepi

Sot do të jeni lehtësisht të irrituar. Ju nuk ndjeheni të kënaqur dhe as të vlerësuar. E Mërkura dhe e enjtja do të jenë dy ditë kur horoskopi Paolo Fox ju këshillon të qëndroni të qetë. Kjo është veçanërisht për ata që kanë pasur probleme familjare.

Shigjetari

Ju po kërkoni momente arratisjeje, përpiquni të eksploroni horizonte të reja duke udhëtuar me imagjinatën tuaj dhe duke nxitur kreativitetin tuaj. Me Venusin të kundërt për disa javë ju mund të jeni shumë të kërkuar në dashuri dhe madje edhe pak të pasigurt.

Bricjapi

Edhe ju vuani nga situata e izolimit të detyruar, por në të njëjtën kohë jeni në gjendje të përfitoni nga kjo periudhë për të zhvilluar projekte të reja . Meqenëse jeni shumë i zhytur në mendime, kjo fazë ju lejon të planifikoni një aktivitet të rëndësishëm për verën. Sa i përket dashurisë, do të arrini qëllime që tani duken vetëm një mirazh.

Ujori

Sot po ndiheni veçanërisht energjikë falë Hënës dhe Marsit në shenjë. Ka ardhur koha për të ndryshuar jetën tuaj: situata juaj astrologjike është mjaft e trazuar dhe ajo që keni përjetuar javët e fundit ka nxitur dëshirën tuaj për të ndryshuar.

Peshqit

Kohët e fundit po jetoni një lidhje që ju bën të ndiheni të pasigurt dhe të pa bindur. Në përgjithësi, marrëdhëniet tuaja janë gjithnjë e më lëkundëse, të pikëzuara me momente të bukura dhe të tjera me vështirësi të mëdha. Për të komplikuar çështjet ekziston tendenca juaj për të zgjedhur njerëz disi të paqartë, të cilët mund të nxisin keqkuptime./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: