Connect with Us

VIDEO-Të qëndrosh në formë si Eni Koçi/ Këngëtarja tregon si kujdeset për mënyrën e të ushqyerit në karantinë

Showbizz

VIDEO-Të qëndrosh në formë si Eni Koçi/ Këngëtarja tregon si kujdeset për mënyrën e të ushqyerit në karantinë

Publikuar

-

Këngëtarja Eni Koci ka ndarë me ndjekësit e saj se si po e kalon kohën në karantinë. Ajo i kushton shumë kohë palestrës dhe sigurisht mënyrës së ushqyerit. Eni ka zbuluar se gjatë kësaj kohe po ushtron shumë dhe po kujdeset të hajë shumë shëndetshëm.

Këtë e tregojnë dhe postimet e saj në Instastory, ku shihet duke konsumuar vakte tepër të ushqyeshme. Kjo nuk është hera e parë që Eni ndan me ndjekësit rutinën e saj. Për më tepër shihni videot dhe fotot e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: