Connect with Us

Aktorja e famshme e serialit “La Casa De Papel” e fiksuar me Tiranën/ “Do doja të quhesha kështu”

Showbizz

Aktorja e famshme e serialit “La Casa De Papel” e fiksuar me Tiranën/ “Do doja të quhesha kështu”

Publikuar

-

La Casa De Papel është një serialet më të ndjekur në të gjithë botën. Teksa ka hyrë në sezonin e katërt, seriali transmetohet në Netflix dhe ka arritur të thyejë rekorde shikueshmërie.

Historia e një grupi grabitësish të cilët identifikohen me emra kryeqytetesh botërore ka fituar shumë shikues nga e gjithë bota.
Nairobi quhet një ndër grabitëset më të njohura të serialit, emri i vërtetë i së cilës është Alba Flores.

Ajo është shprehur prej kohësh se e njeh kryeqytetin shqiptar dhe në pyetjen se kë qytet do të zgjidhte për t’i marrë emrin për film, vendosi për Tiranën, si kryeqyteti i Shqipërisë.

Ndërkohë në një video të dytë, Nairobi ka treguar edhe arsyet se përse e pëlqen Tiranën kaq shumë.

Ajo ka shprehur dëshirën të quhet Tirana në serial, pas Madridit, qytetit të saj: “Më duket se ka një emër të paparë”, shprehet Nairobi në një nga videot në Instagram./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: