Connect with Us

FOTO-Anxhelina Hadërgjonaj vijon me pozat seksi me bikini: Do të jetë e vështirë të dal me pantallona pas Coronavirus

Showbizz

FOTO-Anxhelina Hadërgjonaj vijon me pozat seksi me bikini: Do të jetë e vështirë të dal me pantallona pas Coronavirus

Publikuar

-

Ajo është një nga vajzat shqiptare më të ndjekurat dhe të komentuarat në rrjetet sociale për shkak të stilit të jetës që bën.
Prej vitesh Anxhelina Hadërgjonaj jeton në SHBA ku dhe ka krijuar një rreth shoqëror shumë të madh mes tyre edhe të njohur,
Shpesh herë e kemi parë në festa private të personazheve më të famshëm në botë. Gjatë kësaj periudhe izolimi Anxhelina ka qenë me tëper aktive se kurrë.

Pak ditë më parë ajo publikoi një video ku shfaqej shumë seksi me bikini duke kërcyer para kamerës. Videoja grumbulloi shumë komente e pëlqime drejt saj. Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shfaqet sërish me bikini por vëmendjen e ka tërhequr përshkrimi i saj.

“Sa më shumë të zgjasë kjo, aq më e vështirë do të jetë kthimi në një shoqëri ku kërkohen pantallona”,- shkruan Anxhelina Hadërgjonaj krahas fotos.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: