Connect with Us

Princesha i bashkohet betejës kundër Coronavirus/ Jep mesazhin e rëndësishëm për qytetarët nga fronti

Showbizz

Princesha i bashkohet betejës kundër Coronavirus/ Jep mesazhin e rëndësishëm për qytetarët nga fronti

Publikuar

-

Princesha Sofia e Suedisë ka ndërmarrë një trajnim intensiv në mënyrë që të mund të punojë dhe të ndihmojë në luftën me Coronavirus.

Princesha 35 vjecare nisi me punën ditën e djeshme në spitalin Spohiahemmet pasi u zotua të ndihmojë vendin për të luftuar sëmundjen vdekjeprurëse.

Ajo ishte fotografuar në pastrime pranë disa anëtarëve të tjerë të stafit në objekt para se të fillonte turnin e saj.Ajo iu nënshtrua trajnimeve në Kolegjin Universitar Sophiahemmet në Stokholm, ku ajo është anëtare.
Princesha Sofia ishte një modele para se të martohej me Princin Carl Philip, djalin e mbretit Carl Gustaf dhe e katërta në linjë me fronin, në 2015.

Ajo u ka bërë thirrje qytetarëve që të marrin përgjegjësi dhe të ndjekin udhëzimet për distancimin shoqëror së bashku me masa më të forta siç është ndalimi i tubimeve të më shumë se 50 personave dhe ndalimi i vizitave në shtëpitë e pensionistëve./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: