Connect with Us

Puna dhe dashuria/ Horoskopi sipas Paolo Fox për ditën e sotme

Life Style

Puna dhe dashuria/ Horoskopi sipas Paolo Fox për ditën e sotme

Publikuar

-

Dashi

Kjo është një periudhë e forcës dhe e suksesit për ju , veçanërisht nëse keni mundësinë të ekspozoni veten dhe të merrni konsensus.Shumë ditë sigurisht që janë të lodhshme, por prodhuese !

Demi

Tani duhet të jeni të durueshëm dhe të shtyni diskutimet dhe situatat e paqarta për të Dielën . Edhe nëse kjo mbyllje është e vështirë, ju gjithmonë gjeni një mënyrë për të bërë diçka sepse keni një mijë interesa.

Binjakët

Ju jeni duke kërkuar për dashuri dhe kjo fundjavë e ardhshme do t’ju ndihmojë nga ky këndvështrim. Shërimi i vazhdueshëm për ata që kanë përjetuar kriza personale ose të punës vitin e kaluar.

Gaforrja

Ju po rikuperoheni nga tensionet e fillimit të javës. Disa llogari duhet të rishikohen dhe duket se kohët e fundit shpesh e gjeni veten duke debatuar dhe ndjeheni të shqetësuar dhe nervoz . E Diela do të jetë më e mirë.

Luani

Ndiheni nën presion dhe dita e nesërme nuk do të jetë shumë e favorshme. Këshillat e horoskopit të Paolo Fox eshte te ruani qetësinë dhe të shmangë konfrontimet.

Virgjëresha

Edhe nëse periudha është e vështirë, ju ende keni mundësinë për të vazhduar rrugën tuaj pa probleme . Ju jeni shenja që në këtë moment mund të merrni, vlerësoni dhe zgjidhni zgjidhje të rëndësishme .

Peshorja

Fundjava që vjen do t’ju lejojë të rikuperoheni pas disa ditëve të konfuzionit. Emocione të vogla për tu menaxhuar me kujdes . Sfera e punës ju bën nervoz dhe të zemëruar.

Akrepi

Këshilla për nesër është të bëni kujdes , sepse dikush mund të ketë vënë tashmë durimin tuaj në provë. Duhet te menaxhoni situatat me tensione. E Diela do të jetë më e mirë.

Shigjetari

Ndjeni nevojën shumëvjeçare për të qenë të lirë dhe në këto ditë fluturoni shumë me imagjinatën tuaj . Në dashuri do të jetë më mirë të tregoheni të kujdesshëm , veçanërisht nëse jetoni shumë histori në të njëjtën kohë ose nëse ka shqetësime dhe përplasje.

Bricjapi

Ceshtjet që lidhen me shtëpinë ju bëjnë pak të tensionuar dhe mbase e keni gjetur veten duke u marrë me disa avari. Sfera ekonomike po ju jep disa dhimbje koke , por së shpejti do të keni mundësi të zgjidhni disa situata të jashtëzakonshme.

Ujori

Ju gjithmonë preferoni miqësinë dhe bashkëshorten, kështu që mund të gjeni veten ndonjëherë pak të ftohtë në dashuri. Ju jeni gjithmonë në kërkim të një partneri i cili ndan planet tuaja jetësore dhe idealet.

Peshqit

Këto janë ditë që ju shohin shumë të tensionuara dhe të hutuara në një nivel sentimental . Tre muajt e ardhshëm do të jenë të një vlerësimi të kujdesshëm në lidhje me marrëdhëniet. Eshtë e rëndësishme që ju të keni atë që dëshironi në të vërtetë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: