Connect with Us

Nuk heqin dorë nga liria e tyre për dashuri/ Shenjat më të pavarura të horoskopit

Kuriozitete

Nuk heqin dorë nga liria e tyre për dashuri/ Shenjat më të pavarura të horoskopit

Publikuar

-

Bricjapi

Do të hiqni dorë nga liria juaj për dashuri por pasi të kryqëzoheni, do të pendoheni sepse individualiteti juaj do të jetë i pari.

Binjakët

Ju nuk do të hiqni dorë nga liria juaj për dashuri edhe nëse merrni ryshfet. Ju keni nevojë të bëni gjithçka që dëshironi, pavarësisht se si ndjehen të tjerët.

Luani

Ju keni një personalitet natyror, emocionues dhe tërheqës që tërheq njerëzit drejt jush. Do të shoqëroheni me këdo që dëshironi, i cili mund të shkaktojë konflikt në një marrëdhënie. Ju kënaqeni duke qenë të lirë të bëni gjithçka që dëshironi.Ju urreni gjithçka që ka të bëjë me kontrollin.

Dashi

Ju nuk do të hiqni dorë nga liria juaj, kështu që deri më sot, një person duhet të ju dashurojë për atë që jeni. Partneri juaj duhet të pranojë që ju nuk do të kontrolloheni.

Peshorja

Ju jeni një partner i shkëlqyeshëm në një lidhje dhe nuk do hiqni dorë nga liria juaj për dashuri. Zakonisht keni miq dhe familje që e duan energjinë tuaj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: