Connect with Us

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Vajzat e jetimores përplasen me pasaniket e shkollës

Life Style

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Vajzat e jetimores përplasen me pasaniket e shkollës

Publikuar

-

Kemal rikthehet në shtëpi dhe Mesude kujdeset për të. Merve vjedh letrat ku vajzat e konviktit kanë shkruar historitë e tyre të jetës. Merve dhe Alejna i lexojnë letrat para të gjithëve. Në shkollë bëhet sherr dhe Ejlyl godet me shuplakë Alejnën. Toprak ndihet fajtor që i kërkoi nxënësve të shkruanin letra.

Feride e siguron Toprakun se ai është i pafajshëm dhe i kërkon që edhe ata të bëjnë të njëjtën gjë. Vajzat ankohen tek Nerimani për mungesën e kaloriferëve në konvikt por Neriman nuk e merr aspak parasysh kërkesën e tyre. Seher i dhuron një telefon të ri Meralit. Meral dyshon se telefonin ia dhuruar nëna e saj.

Xhemre, Ejlyl, Songyl dhe Kader arrijnë të marrin nota të mira në matematikë. Meral është e vetmja që nuk kalon dhe ka frikë se do të ngelë. Songyl vendos t’i punojë një rreng Nerimanit për ta detyruar që të ndezë kaloriferët. Seher merr një shtëpi të re dhe vendos t’i tregojë Meralit se është nëna e saj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: