Connect with Us

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni si do të jetë kjo ditë për ju në dashuri

Life Style

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni si do të jetë kjo ditë për ju në dashuri

Publikuar

-

Dashi

Dita e sotme do të jetë shumë interesante për të lindurit e kësaj shenje. Të gjitha projektet e pezulluara do të realizohen së shpejti. Duke filluar nga 20 prilli do të merrni shumë lajme.

Demi

Ndjeni nevojën për më shumë garanci , por për fat të keq ditët e fundit ju kanë dhënë tendosje durimin tuaj për shkak të shumë momenteve të vështira dhe disa përplasjeve . Ndoshta dikush nuk ka qenë në përputhje me ju, ose disa plane apo edhe një marrëdhënie janë anashkaluar. Raportet po kalojnë një moment të rishikimit të madh .

Binjakët

Këshilla është që t’i kushtoni vëmendje të veçantë dashurise edhe nëse Venusi i favorshëm premton emocione dhe interesa të mëdha, ende duket se ka diçka të gabuar në këtë drejtim . Ndonjëherë jeni ju që provoni partnerin tuaj për të provuar durimin dhe besnikërinë e tij. Ndoshta tani nuk jeni i bindur njëqind për qind ndaj ndjenjave tuaja. Kujdes nga marrëdhëniet e lindura rishtas.

Gaforrja

Falë Hënës në anën tuaj, ju tani keni mundësinë të përjetoni emocione në një mënyrë të qetë . Duhet thënë që për ju situata është shumë e qartë, por javët e fundit për fat të keq nuk ka munguar diskutimi i ndezur me partnerin tuaj. Eshtë normale që jeni pak i lodhur .

Luani

Kjo ditë do të jetë për relaks sepse në mes të javës kishte shumë probleme që ju duhej të menaxhonit më mirë. Ju mendoni se disa njerëz nuk janë mjaft mirënjohës për ju dhe kjo ju bën nervoz. Po kërkoni një siguri më të madhe edhe në një nivel sentimental.

Virgjëresha

Këshilla e horoskopit të Paolo Fox për këtë të Dielë është të pushoni për tu rikuperuar nga një javë që ka qenë plot tensione. Ju jeni një shenjë shumë e preferuar, pavarësisht periudhës së vështirë që po kalojmë. Megjithatë, është pikërisht në vështirësitë ku ju arrini të nxirrni më të mirën. Të lindurit në këtë shenjë kanë aftësi të jashtëzakonshme mendore dhe së shpejti do të keni mundësi të arrini diçka shumë interesante.

Peshorja

Kjo ditë do të jetë e qetë për ju, edhe nëse nuk do të jetë emocionuese. Në këtë moment jeni më të gatshëm të konfirmoni ndjenjat tuaja . Ciftet që kanë shtyrë prej kohësh një ngjarje të rëndësishme, më në fund mund ta bëjnë atë të ndodhë deri në verë.

Akrepi

Ditën e sotme do të keni një armë shtesë, e cila do t’ju lejojë të rikuperoheni pas tre ditësh me të vërtetë të tensionuara dhe nervoze! Marsi dhe Saturni janë disonantë dhe kjo do të thotë që ju duhet të merrni vendime ne shtëpi . Shumë Akrepe po mendojnë për transferime, veçanërisht ata që duan të ndryshojnë jetën e tyre, ato të një moshe të caktuar dhe ata që duhet ta bëjnë këtë për arsye pune.

Shigjetari

Këtë të Dielë po ndjeheni shumë të hutuar, kështu që horoskopi i Paolo Fox ju sugjeron të jeni të kujdesshëm në raportet që tashmë kanë pësuar një krizë. Kjo ka të bëjë me dashurinë, miqësinë dhe marrëdhëniet familjare.

Bricjapi

Kjo është një periudhë që ju sheh të hartoni strategji të ndryshme fituese . Në një nivel sentimental, ju nuk jeni shumë të fortë , gjithashtu sepse nuk doni të bëni ndryshime të mëdha dhe të ndryshoni sigurinë tuaj. Megjithatë, ditët e fundit ju mund të jeni ndierë të sulmuar dhe gjykuar sesa të mbështetur. Këshilla është që t’i kushtoni vëmendje diskutimeve që mund të ndodhin në mënyrë të parëndësishme me ata që kanë qenë rreth jush për ca kohë.

Ujori

Ndonjëherë mund të ndodhë që të përfshiheni shumë në një projekt dhe pastaj të shihni se papritmas zhduket duke u nisur nga e para. Nga ana tjetër, pas disa vitesh është normale që ju vetë dëshironi të eksperimentoni me gjëra të reja. Një jetë nuk është pothuajse e mjaftueshme! Eshtë e rëndësishme për ju të përjetoni shumë situata, marrëdhënie dhe projekte të ndryshme.

Peshqit

Në këtë periudhë ju ndjeni nevojën për t’u ngushëlluar në një nivel sentimental dhe për të jetuar marrëdhënie me më shumë pasion . Ekziston një disponibilitet i shkëlqyeshëm nga ana juaj, por mund të jetë që nuk ka njeri në anën tuaj, edhe për shkak të këtij momenti të vështirë! Tre muajt e ardhshëm do të jenë për ju për të analizuar dhe reflektuar : vetëm çiftet më të fortë do të jenë në gjendje të kryejnë projekte të rëndësishme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: