Connect with Us

Nesër në serialin “Lule te vetmuara”/ Mesude i prish ditëlindjen Ejlylit dhe i jep një lajm të papritur

Life Style

Nesër në serialin “Lule te vetmuara”/ Mesude i prish ditëlindjen Ejlylit dhe i jep një lajm të papritur

Publikuar

-

Vajzat regjistrojnë Nerimanin me kamera teksa ajo ndodhet në zyrë dhe qeshin kur e shohin duke kërcyer. Seher detyrohet të kthehet në punën e vjetër. Vajzat dhe Serkan planifikojnë t’i bëjnë një surprizë për ditëlindje Ejlylit. Babai i Gokhanit shkon në lokalin ku këndon Seheri por kjo e fundit e përzë. Ejlyl mërzitet pasi mendon se Serkan dhe mikeshat e saj e kanë harruar ditëlindjen.

Feride i bën një dhuratë Ejlylit për ditëlindje. Songyl, Kader, Xhemre, Serkan, Gynej, Xhenk dhe Byshra përgatisin një surprizë për ditëlindjen e Ejlylit dhe zbukurojnë një lokal. Kemal i thotë Mesudes se dëshiron të ndahen. Zejno prezantohet me Serkanin dhe e pëlqen atë.

Ejlyl gëzohet pa masë nga surpriza e miqve të saj. Por Mesude e prish të gjithë surprizën. Ajo shkon në festë dhe i thotë Ejlylit se dëshira e saj u plotësua pasi Kemal do të ndahet nga ajo. Mesude e fajëson Ejlylin për ndarjen e tyre para të gjithë miqve të saj. Kemal largohet nga shtëpia./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: