Connect with Us

Nga martesa tek ngacmimet nga personazhet e njohur/ Rashel Kolaneci i tregon të gjitha

Showbizz

Nga martesa tek ngacmimet nga personazhet e njohur/ Rashel Kolaneci i tregon të gjitha

Publikuar

-

Ish velina seksi e Xing me Ermalin, Rashel Kolaneci është një vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar përsa i përket pamjes së jashtme. Së fundi ajo ka qenë e ftuar në emisionin Pop Culture ku dhe ka folur më shumë për jetën e saj si dhe ngacmimet e shumta që merr nga personazhe të famshme.

Të shumta janë ata që e krahasojnë me yllin Kim Kardashian për shkak të formave por ajo tregon se tashmë është mësuar me këto lloj komentesh pasi që në moshën 14 vjec ka marrë komentet të tilla.

Moderatorja Dojna Mema e ka pyetur për të kuptuar nëse ka tjetër ngjashmëri me femrën më seksi në botë.
“Kim Kardashian qëndron 1 orë e 30 minuta për të bërë make-up, po ti”, e pyeti Rashelin e cila tha: “Mua më duhen 30 minuta, së
bashku me okët që i mbaj të drejtë shumicën e kohës”.

Ndërsa kur i përmenden akuzat se ka bërë buzët, Kolaneci u
shpreh: “E kam thënë dhe po e përsëris se plasa, i kam ngjarë mamit. Madje ajo i ka më të mëdha se unë, shikojeni në
“Instagram”. “Kim Kardashian mbahet mend për martesën më të shkurtë prej 72- ditësh. Ti si e mendon martesën?”, ishte pyetja tjetër që Rasheli iu përgjigj: “Nuk mendoj për martesë të shkurtër. Dua një person që do jetoj gjithë jetën me të, ashtu si prindërit e mi”. “Nuk e gjej veten krah një personi të famshëm, do doja një njeri më shumë familjar, që ka më shumë kohë për mua dhe fëmijët kur të kemi”, është shprehur Rashel. Bukuroshja ka treguar gjithashtu se e kanë ngacmuar shumë reperë por që preferon të mos përmendë emrat e tyre.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: