Connect with Us

Pas largimit nga Top Channel, flet Delinda Disha: Gjërat që më munguan prej vitesh

Showbizz

Pas largimit nga Top Channel, flet Delinda Disha: Gjërat që më munguan prej vitesh

Publikuar

-

Pas largimit nga Top Channel, aktorja e humorit Delinda Disha u bë pjesë e televizionit Klan në shoën Klanifornia ku duket se ndjehet mjaft mirë.

Në një video live më aktorin Gent Hazizi aktorja e njohur e humorit u shpreh se në stafin e ri të programit të televizionit “Klan”, gjeti shumë gjëra që i mungonin prej vitesh në një ambient pune.

“Në këtë staf kam gjetur dashuri harmoni, paqe, sinqeritet, dhe shumë gjëra që kisha vite që më mungonin”.Pas largimit nga Top Channel, Delinda Disha ka folur për punën e saj me stafin e “Klanifornias”.
Pak muaj pasi kishte filluar punë në “Klanifornia” aktores i erdhi një padi nga televizioni për shkeljen e një kontrate në të cilën ishte falsifikuar firma, sipas saj.

Genti ka vijuar me ngacmimet e tij duke thënë se për aktorët “është normale të ketë njëçik konkurrencë” dhe Delinda iu përgjigj duke u shprehur “Vdes për konkurrencën”.

Gjithashtu Delinda ka folur për punën në kuhste pandemie duke treguar se janë marrë masat e nevojshme dhe gjithsecili po respekton punën. “Kemi marrë lejë duke i respektuar rregullat, dezinfektimin, me doreza, me maska. Shumë e vështirë është, por jemi përpjekur që gjithsecili të ketë kujdes për veten dhe të ruhet. Gocat e grimit janë shumë të kujdesshme, gjithsecili i ka të vetat produktet, por i dezinfektojmë herë pas here”.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: