Connect with Us

U përplasën fizikisht në show/ Kim Kardashian lë pas mëritë, uron të motrën për ditëlindje

Showbizz

U përplasën fizikisht në show/ Kim Kardashian lë pas mëritë, uron të motrën për ditëlindje

Publikuar

-

Ditën e sotme Kourtney Kardashian feston ditëlindjen dhe pse në izolim për shkak të Coronavirus, ka marrë surpriza fantastike nga miqtë dhe familjarët e saj.
Para pak javësh u publikua seria e re e reality shoët Keeping up with Kardashians, ku Kim dhe Kourtney u përplasën fizikisht.
Por duket se kjo ka mbetur në të shkuarën dhe Kim ka uruar motrën e saj të madhe në mënyrën më të mirë.

Në një postim ku shihet krah saj, Kim shkruan: “Gëzuar ditëlindjen Kourtney. U mundova të gjeja disa foto me kujtimet tona për të të uruar për ditëlindje. I mbaj mend këto momente që për mua janë jetike. E dua forcën tënde dhe që bën atë që bën të lumtur shpirtin tënd, dashurinë që ke për fëmijët e tu dhe që je motra e madhe me mirë në.

Nuk mund të isha më falenderuese për kujtimet tona sëbashku.I kam mbledhur në një grusht për të treguar që të dua shumë dhe mezi pres që e gjithë kjo situatë të përfundojë dhe të festojmë së bashku”,shkruan Kourtney në postimin e saj./CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: