Connect with Us

Anna Lika flet për lidhjen me futbollistin shqiptar/ “Kam thyer shumë zemra çunash dhe gocash”

Showbizz

Anna Lika flet për lidhjen me futbollistin shqiptar/ “Kam thyer shumë zemra çunash dhe gocash”

Publikuar

-

Aktorja Anna Lika ka folur për herë të parë për lidhjen e saj me futbollistin shqiptar Amir Rrahmani. Anna ka qenë e ftuar në emisionin “Why not” ndonëse nuk e ka mohuar se është në një marrëdhënie me futbollistin, a preferuar të mos bëj asnjë koment në lidhje me jetën e saj private.

Teska fotoja e dyshes shfaqet në ekran, Anna pranon se ka thyer shumë zemra cunash dhe vjazash.

“Do kem thy shumë zemra çunash se shif e shkuaj më. Nuk besoj se vetëm zemra cunash por edhe zemra gocash,”- u shpreh Anna Lika në Why Not.

Per me teper shihni galerine e meposhtme. / CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: