Connect with Us

Puna dhe dashuria/ Horoskopi javor sipas Paolo Fox

Life Style

Puna dhe dashuria/ Horoskopi javor sipas Paolo Fox

Publikuar

-

Dashi

Java fillon me kalimin e Hënës në shenjë që do t’ju lejojë të rikuperoni energji dhe forcë duke shënuar qiellin tuaj pozitivisht. Sipas horoskopit Paolo Fox, një lajm i mirë do të arrijë deri në fund të qershorit.

Demi

Vera do të rezultojë e suksesshme për ju të lindurit e kësaj shenje. Sigurisht që periudha që po jetojmë e bën menaxhimin e gjithçkaje të komplikuar për të cilën ju jetoni një lloj lehtësimi të marrëdhënieve ndërnjerëzore. Ditët më të mira të javës do të jenë e enjtja dhe e premtja sipas astrologut.

Binjakët

Situata e re astrologjike që po shfaqet për të lindurit e kësaj shenje do të favorizojë një impuls të ri në dashuri dhe në marrëdhënie romantike. Në këtë periudhë është e rëndësishme që ju të identifikoni pika të qëndrueshme referimi që ju japin paqe mendore. Hëna në shenjë qe fillon nga e shtuna do të ndihmojë në këtë drejtim.

Gaforrja

Sot ju dukeni më të kthjellët dhe mund të reflektoni më mirë sipas horoskopit Paolo Fox. Me përfundimin e kundërshtimit të Saturnit do të jetë e rëndësishme të përfitoni për të gjetur zgjidhje për problemet tuaja personale. Në dy ditët e para të javës, të hënën dhe të martën, mund të pësoni një rënie të lehtë fizike.

Luani

Hëna e favorshme të hënën dhe të martën ndihmon për të gjetur energjinë e duhur. Ndjeni nevojën për të hapur dhe zbuluar emocionet tuaja .Yjet do të komplikojne disi çështjet ekonomike dhe profesionale. Mos hiqni dorë sepse këto janë ngadalësime të përkohshme që nuk do të ndalojnë aktivitetet tuaja.

Virgjëresha

Me Diellin në pamje të mirë dhe Hënën e favorshme duke filluar nga e Premtja, ju mbeteni një nga shenjat më të forta të zodiakut sipas astrologut. Do te mund të kapërceni problemet, të gjeni zgjidhje dhe të përmirësoni çështje praktike që lidhen me jetën e përditshme. Sa i përket dashurisë, ndjenjat ose mbajtja e një tregimi janë nën presion. Dikush mund të ketë përjetuar një largim të pakëndshëm.

Peshorja

E hëna dhe e marta do të jenë shumë te komplikuara për të lindurit në këtë shenjë. Astrologu rekomandon të numëroni deri ne dhjetë para se të flisni, duke shmangur thënien e gjërave për të cilat mund të pendoheni. Do të ndiheni më të lodhur dhe të diskutueshëm por kjo varet edhe nga rrethanat ku jetoni.

Akrepi

Ju duhet të rikuperoni energji dhe forcë. Në përgjithësi, ju jeni ata që jepni forcë të madhe te njerëzit përreth jush, duke i stimuluar ata të bëjnë më të mirën, por tani keni nevojë për mbështetjen e të tjerëve. Java fillon pak e ngadaltë.

Shigjetari

Ju jeni shenja e së ardhmes sipas horoskopit Paolo Fox dhe ka të ngjarë që tashmë jeni duke planifikuar aktivitetet e muajve të ardhshëm. Qëndroni optimist pavarësisht vështirësive që sjell periudha. Në 48 orët e ardhshme mund të mbështeteni në një aspekt të shkëlqyeshëm të Hënës. Rregullim në dashuri.

Bricjapi

Nëse deri disa ditë më parë keni pasur një ndjenjë të vazhdueshme të pasigurisë tani dhe madje më shumë duke filluar nga maji, gjërat fillojnë të bëhen më të qarta dhe t’i vendosni përsëri qëllimet tuaja. Java fillon me diellin e favorshëm dhe nga e enjtja Hëna do të jetë gjithashtu aktive.

Ujori

E vetmja gjë që mund të ju trondisë dhe ju bëjë polemikë është armiqësia e të tjerëve ndaj jush dhe dëshira për të udhëhequr një jetë të ndryshme nga ajo aktuale . Kjo ndjenjë e rebelimit mund të lëshohet si në sferën emocionale ashtu edhe atë profesionale. Horoskopi Paolo Fox ju këshillon të mendoni me kujdes përpara se të flisni.

Peshqit

Këtë javë mund të mbështeteni në ndikimin e mirë të Hënës. Rimëkëmbja në vendin e punës, nëse ka pasur një problem kohët e fundit do të gjejë zgjidhje dhe lajme të mira do të arrijnë së shpejti. Dashuria mbetet gjithmonë një polemikë dhe e varur në ekuilibër. Nëse edhe çiftet e vendosura do të kenë shumë diskutime, atëherë mund të ketë probleme serioze për të përballuar./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: