Connect with Us

“Do bëj t’iu lërë gruaja me sekonda”/ Ronela Hajati “kërcënon” ndjekësit

Showbizz

“Do bëj t’iu lërë gruaja me sekonda”/ Ronela Hajati “kërcënon” ndjekësit

Publikuar

-

Këngëtarja Ronela Hajati është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh herë tregon dhe natyrën e saj pa komplekse.
Ajo njihet për batutat e saj pikante ndaj dhe nuk ka kursyer aspak sidomos gjatë kësaj periudhe karantine.

Së fundi ajo ka publikuar një foto në Instagram dhe i ka këshilluar ndjekësit të bëjnë kujdes me komentet e tyre me “hormone”.

“Jam shume e mire e di …. dhe ju lutem komentet me hormone kursejini se do i heq ose do bej ndonje replike qe do ju lere gruaja me sekonda 😂😂😂 (kjo nuk do te thote qe tani duhet te me sfidoni sepse ne te vertet nuk kam terezi tju kthej komente,flm)”, shkruan Ronela.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme. / CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: