Connect with Us

Histori dashurie me gratë më të bukura të showbizit/ Aktori i famshëm zbulon sekretet e jetës private

Showbizz

Histori dashurie me gratë më të bukura të showbizit/ Aktori i famshëm zbulon sekretet e jetës private

Publikuar

-

Aktori i famshëm Val Kilmer ka vendosur të ndajë me të gjithë fansat e tij disa sekrete të jetës së tij private.
60 vjecari ka realizuar një libër autobiografik ku tregon për lidhjet e tij me femrat e njohura.Kur ishte vetëm 21 vjeç, ai u lidh me këngëtaren e njohur Cher, e cila ishte më shumë se 10 vjet më e madhe se ai. Ata kaluan një periudhë të shkurtër pasionante, për t’u ndarë më pas.

Kilmer më pas u lidh me Carly Simon, lidhje që nuk zgjati shumë, dhe më pas u martua me aktoren Joanne Ëhalley. Ata i premtuan njëri-tjetrit dashuri të përjetshme, por kjo nuk zgjati shumë, për shkak të profesionit të tyre. Por, marrëdhënie e tyre përfundoi me lindjen e dy fëmijëve. Kilmer pati një marrëdhenie edhe me aktoren e famshme Michelle Pfeier, u përfol për një aferë me Jackie Kennedy, u lidh me supermodelen Cindy Craëford, madje në vitin 2004 pati një romancë edhe me Angelina Jolie.

Por, në librin e tij, ai thotë se lidhja që i shkaktoi më shumë dhimbje dhe që e deshi shumë, ishte ajo me aktoren Daryl Hannah. Ai tha se për gjysëm viti ka qarë çdo ditë për të dhe vazhdon ta dashurojë ende e kësaj dite. Në vitin 2015, Kilmer humbi të gjitha pasuritë e tij, për shkak të një investimi të gabuar.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme. / CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: