Connect with Us

Horoskopi për ditën e sotme/ Astrologu i famshëm ka disa këshilla për këto shenja

Life Style

Horoskopi për ditën e sotme/ Astrologu i famshëm ka disa këshilla për këto shenja

Publikuar

-

Dashi

Hëna është ende në shenjën tuaj të zodiakut dhe falë Venusit dhe Marsit në anën tuaj, në këtë periudhë po shijoni një dozë të mirë energjie dhe gjallërie . Sidoqoftë, kjo ju bën të ndjeni një nevojë të madhe për rikuperim.
Në një nivel sentimental, ju mund të gjeni mundësi të mira falë mediave sociale , duke pritur të riktheheni në kontakt.

Demi

Në këtë periudhë ju ndjeni nevojën të keni një reagim të mirë me mjedisin përreth dhe të jeni më të disponueshëm ndaj të tjerëve. Ju duhet të hartoni dhe ndërtoni diçka për muajt e ardhshëm: deri në verë, në fakt, yjet do të jenë në anën tuaj dhe do t’ju japin një fat të mirë.

Binjakët

Kjo është një periudhë që ju bën të ndjeni nevojën për reagime sentimentale . Me Venusin në shenjën tuaj të zodiakut dhe pozitive deri në fillim të gushtit, shumë gjëra po ndryshojnë dhe së shpejti do të keni mundësi të shkëlqyera për të përfituar . Këto takime janë të favorizuar, edhe pse për momentin janë të mundshme vetëm nëpërmjet internetit. Për çifte që zgjasin më shumë është e mundur të përfitoni nga kjo periudhë e bukur.

Gaforrja

Hëna në kundërshtim mund të shkaktojë disa bezdi , por horoskopi i Paolo Fox ju kujton se jeni akoma në krye. Deri kohët e fundit, në fakt, ju është dashur të luftoni vazhdimisht me dikë që ju provokoi ndërsa tani duket se ka më shumë liri veprimi . Këshilla tani për tani është të lini pas mërinë dhe nostalgjinë .

Luani

Kjo e martë është në anën tuaj dhe ju mund të shfrytëzoni sa më shumë , duke përfituar të bëni atë që dëshironi pa vonuar tre ditët e ardhshme.
Duket se ka disa situata biznesi dhe ekonomike që duhet të rivlerësohen , kështu që është e rëndësishme që ju të jeni të kujdesshëm nga ky këndvështrim. Ju e gjeni veten duke luftuar çdo ditë kundër njerëzve që qëndrojnë në rrugën tuaj.

Virgjëresha

Periudha aktuale do të thotë për ju rilindje dhe fat të mirë për të ardhmen , edhe nëse ka shumë vështirësi. Shumë Virgjëresha e kanë gjetur veten duke u kapur me dhimbjet në familje ose shqetësimet, por pavarësisht kësaj do të jetë e mundur të ecësh përpara.
Në një nivel sentimental ju duket se jeni pak i shkëputur dhe aspekti i çuditshëm i Venusit tregon që mendja juaj është diku tjetër.

Peshorja

Kjo duket se është koha ideale për të zbuluar zhgënjimin tuaj . Në fakt është e mundur që nga dje të ketë pasur përplasje të vogla në nivelin familjar dhe me të tjerët. Sot duhet të qaseni me kujdes veçanërisht duke marrë parasysh faktin që jeni shumë të lodhur .

Akrepi

Për ca kohë ju keni ndjerë një nevojë të madhe për të gjetur energjinë e humbur , e cila megjithatë duhet të adresohet në një mënyrë pozitive dhe me mbështetjen e atyre përreth jush. Në fakt, ju shpesh prireni të merrni përgjegjësi që nuk janë tuajat.
Me Marsin në kundërshtim do të jetë e lehtë për ju të humbni durimin tuaj . Sidoqoftë, këshillat nuk duhet të shtyni deri të enjten.

Shigjetari

Hëna në anën tuaj ju ndihmon të ndjeheni më të fortë dhe të tonifikuar ; për më tepër, Marsi dhe Mërkuri në një aspekt të favorshëm gjithashtu ju lejojnë të merrni disa veçori të reja në një nivel pune . Edhe nëse është një kohë e vështirë për të gjithë, shumë Shigjetarë po rilindin dhe krijojnë ide inovative: Horoskopi i Paolo Fox ju kujton se ka nevojë për rinovim .

Bricjapi

Nga natyra ju jeni shumë të mirë në bërjen e planeve afatgjata , sepse jeni dinak dhe keni forcë të madhe që ju veçon nga njerëzit e tjerë. Me mendjen tuaj në fakt tashmë keni të parashikuara gjërat që do të keni për të bërë që nga korriku, ndërsa nga fundi i qershorit do të keni mundësi të zgjidhni shumë situata. .

Ujori

Në këtë periudhë ju jeni duke kërkuar për punë dhe zgjidhje financiare. Edhe pse ekziston një krizë e dukshme që na prek të gjithëve, shumë më e rëndësishme është kriza e brendshme me të cilën jeni përballur që nga fundi i viti 2019. Shumë Ujorë janë duke debatuar me njerëz të tjerë ose u është dashur të rishikojnë vendimet e tyre.

Peshqit

Sugjerimi për ju në këtë periudhë është të flisni me kujdes dhe të jeni edhe më të kujdesshëm nëse jetoni një marrëdhënie që ka përjetuar momente krize. Fundjava e kaluar nuk ishte e lehtë dhe mund të ketë një ndikim negativ në marrëdhëniet me të tjerët . Keni nevojë për një bashkëveprim që mungon në këtë moment ose ndiheni të pavendosur për një pyetje që po vazhdon për ca kohë dhe që duhet ta zgjidhni. / CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: