Connect with Us

“Zvarritej në dysheme”/ Aktori tregon simptomat e bashkëshortes së tij të infektuar me Covid-19

Showbizz

“Zvarritej në dysheme”/ Aktori tregon simptomat e bashkëshortes së tij të infektuar me Covid-19

Publikuar

-

Tom Hanks ka treguar më shumë detaje rreth betejës së tij me Coronavirusin si dhe për vështirësitë që kiste hasur bashkëshortja e tij Rita Wilson.

Aktori tha se nuk kishte patur aq shumë simptoma të rënda si gruaja e tij, e cila kishte patur shumë komplikacione gjatë periudhës që ishte infektuar me Covid-19.

Tom tregoi se ishte shtruar menjëherë në spital dhe e kishte kaluar lehtë këtë periudhë. Ndërsa tregoi dhe për eksperiencën e keqe të gruas së tij, e cila për shkak të trajtimit me Hydroxychloroquine, ka patur shumë të vjella dhe ndonjëherë as nuk mund të ecte.

“Rita kaloi një kohë më të vështirë sesa unë”, tha Hanks. “Ajo kishte ethe dhe disa simptoma të tjera. Humbi sensin e saj të shijes dhe erës. Nuk kishte asnjë lloj shije ushqimi për të paktën 3 javë. Ajo ishte aq keq sa duhej të zvarritej nga dysheme nga shtrati tek objektet “.

Pavarësishtë të gjitha vështirësvi, Tom dhe Rita arritën të mposhtnin Coronavirusin duke e fituar betejën.
Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme. / CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: