Connect with Us

Horoskopi i Paolo Fox për ditën e sotme/ Kjo shenjë do të përballet me tensione dhe nervozizëm

Life Style

Horoskopi i Paolo Fox për ditën e sotme/ Kjo shenjë do të përballet me tensione dhe nervozizëm

Publikuar

-

Dashi

Sot ju po shijoni hënën në shenjën tuaj dhe praninë e planeteve si Mërkuri dhe Marsi. Kjo tregon që ju doni të rikuperoheni dhe të bëni zgjedhje të rëndësishme. Rimëkëmbja do të ndikojë gjithashtu në sferën sentimentale. Një fazë interesante do të fillojë në lidhje me marrëveshje dhe propozime të reja.

Demi

Me Jupiterin dhe Diellin e favorshëm edhe pse keni përjetuar ngadalësime, vonesa, mos humbni asgjë. Ju mund të riorganizoni me qetësi planet tuaja për në sezonin e verës. Shumë shpejt do ta kapërceni ngërçin që keni përjetuar në këto muaj.

Binjakët

Venusi në shenjë tregon se po kërkoni dashuri . Në këtë periudhë familja mund të japë emocione të rëndësishme. E njëjta gjë vlen edhe për ata që janë martuar dhe jetojnë së bashku. Ata që nuk kanë ende një referencë të qëndrueshme sentimentale, përpiqen ta gjejnë sa më shpejt të jetë e mundur. Venusi ndihmon nga ky këndvështrim.

Gaforrja

Dita e sotme nuk ju ndihmon për të kapërcyer tensionet dhe nervozizmin edhe nëse ka pasur një përmirësim të vogël në figurën tuaj astrologjike sipas horoskopit Paolo Fox. Ata që kanë provuar një ndarje po përgatiten për një shërim gradual . E hëna dhe e marta ishin ditë të rënda fizikisht, por tani po rikuperoheni.

Luani

Ende ka një nervozizëm në ajër për shkak të tensioneve të vogla të përjetuara në sferën profesionale. Ndikimet e jashtme kontribuan në nxitjen e një klime tashmë të tensionuar. Me Venusin e favorshëm në dashuri që më në fund mund të rikuperoheni, merrni parasysh mundësinë e përkushtimit në marrëdhënie ndërnjerëzore gjithashtu për të shpërqendruar veten nga jeta e përditshme.

Virgjëresha

Për sa i përket fushës profesionale, ju jeni duke u përgatitur për një fillim të ri , më të afërmiit mund të përfitojnë nga kjo periudhë për të rikrijuar veten, për të përmirësuar biznesin e tyre. Sa i përket dashurisë, megjithatë, kohët e fundit disa marrëdhënie kanë pasur pasoja dhe ka diçka për tu sqaruar. Kjo nuk nënkupton domosdoshmërisht një krizë në çift.

Peshorja

Sot ju jeni ende të prekur nga kundërshtimi i Hënës dhe mund të përjetoni momente tensioni dhe nervozizmi. Kur ndiheni të irrituar sepse nuk bëni atë që dëshironi, zakonisht mbylleni brenda vetes dhe shmangni diskutimet. Në këtë periudhë, sidoqoftë, horoskopi Paolo Fox ju këshillon të vendosni më shumë zgjedhjet tuaja.

Akrepi

Konflikte të vogla mund të shfaqen ditën e enjte dhe të premte me Marsin dhe Hënën në kundërshtim. Dikush mund të ndjehet nervoz ose të shfaqet i shpejtuar. Ju mund dhe të humbni durimin për arsye të parëndësishme.

Shigjetari

Nëse duhet të merreni me fjalime të rëndësishme në dashuri, përpiquni t’i bëni tani , diskutimet në fundjavë, veçanërisht të Shtunave dhe të Dielave, mund të rezultojnë të rënda. Po vjen një fazë e konflikteve të vogla që do të shqetësojnë veçanërisht sferën emocionale dhe familjare.

Bricjapi

Dita e sotme ju shikon pak të hutuar dhe të mërzitur . Ju keni shumë ide në mendje por ndiheni të bashkuar dhe jo të mbështetur nga njerëzit përreth jush. Astrologu pra ju këshillon të qëndroni të qetë . E enjtja dhe e premtja do të jenë ditë më të mira. Disa siklet të mundshëm fizik.

Ujori

Në këtë moment veçanërisht të vështirë dhe kaotik është edhe më e vështirë për ju është të kuptoni atë që dëshironi me të vërtetë. Sidoqoftë, kjo fazë do t’ju lejojë të filloni të menaxhoni jetën tuaj në një mënyrë tjetër. Me Marsin në shenjë, mund të ndjeheni veçanërisht të ngazëllyer. Kini kujdes që të mos krijoni polemikë dhe njerëzit që janë kundër jush.

Peshqit

Astrologu përsërit që do të duhet të jeni të kujdesshëm në dashuri . Në këtë periudhë ata që janë në ekuilibrin midis dy tregimeve ose kanë një marrëdhënie të paqartë që ka vazhduar për disa kohë, do të duhet të jenë shumë të kujdesshëm. Kontradiktat dhe konfliktet e vogla për çiftet që kanë një lidhje të fortë, krizë për ata që nuk mund të shkurtojnë distancat./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: