Connect with Us

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal rrëmben Defnen

Life Style

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal rrëmben Defnen

Publikuar

-

Zejno kërkon ndihmën e Ferides për tu strehuar në konviktin e jetimores. Ferideja nuk e pranon Zejnon në konvikt duke qenë se ajo e ka nënën e saj. Kemal rrëmben Defnen. Kemal kërkon të dijë kush i vodhi bizhuteritë dhe Defne ia lë fajin Ejlylit. Kemal shkon në shtëpinë e Nazanit dhe akuzon Serkanin se në bashkëpunim me Ejlylin i ngritën kurth. Serkan zihet me Kemalin dhe ky i fundit e kërcënon.

Ejlyl shqetësohet kur mëson se Kemal kërkon të hakmerret. Seher kërkon para hua nga pronari i lokalit për të paguar bursën e Meralit. Toprak dyshon se Feride po i fsheh diçka. Feride i tregon se ka marrë një kredi për të paguar faturën në konvikt. Defne i tregon Gokhanit se Xhemre dashuron Serkanin. Serkan dhe Gokhan përplasen me fjalë me njëri-tjetrin. Serkan akuzon Gokhanin për këtë që po ndodh dhe ky i fundit ofendohet. Xhemre mbron Gokhanin por lëndon Ejlylin me fjalët e saj. Mesude vendos të ndryshojë pamjen për t’i rënë në sy Kemalit.

Ajo i lutet të kthehet në shtëpi por Kemal nuk pranon duke bërë shkaktare Ejlylin. Zejno përgatit një plan për të hequr qafe nënën e saj. Songyl dhe Kader maskohen si babagjyshe dhe shesin tollumbaca për të fituar para. Gynej dhe Xhenk përballen me vajzat dhe qeshin me to. Seher i bën një kuti me dhurata Meralit dhe e gëzon pa masë. Meral dyshon se nëna e saj ia dërgon dhuratat./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: