Connect with Us

VIDEO-“Ermali s’më mori…”/Kejvina Kthella zbulon arsyen e vërtetë të largimit në SHBA

Showbizz

VIDEO-“Ermali s’më mori…”/Kejvina Kthella zbulon arsyen e vërtetë të largimit në SHBA

Publikuar

-

Prej muajsh, modelja seksi shqiptare Kejvina Kthella po qëndron në SHBA nga ku dhe nuk është ndalur së publikuari foto e video shumë seksi.

Duke parë fotot në rrjetet sociale, u mendua se Kejvina kishte shkuar në SHBA për të vijuar karrierën e saj si modele por në fakt ka një arsye tjetër largimi i saj.

Gjatë një interviste me Skerdi Farian live në Instagram, ajo ka treguar se është pjesë e një kursi aktrimi pasi dëshiron që në të ardhmen të përfshihet dhe në industrinë e kinematografisë.

“Në fakt erdha këtu se po bëja një kurs aktrimi dhe pastaj ngela këtej. Zgjat tetë javë dhe është intensiv. Çdo ditë nisim në orën 9 dhe mbarojmë në orën 6,”– është shprehur Kejvina Kthella në një intervistë të zhvilluar në Instagram, me doktorin e VIP-ave, Skerdi Faria.

Më pas duke folur për rolet në filmat e Ermal Mamaqit, ndërsa Kejvina Kthella nuk ka nguruar të shprehë: “Mua Ermali s’më mori tek filmi, prandaj erdha këtu, të bëhem aktore profesioniste…”

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: