Connect with Us

Ylli më i ri i kinematografisë turke/ Kush është “Balla”, vajza që rrëmbeu zemrën e Osmanit

Showbizz

Ylli më i ri i kinematografisë turke/ Kush është “Balla”, vajza që rrëmbeu zemrën e Osmanit

Publikuar

-

Një nga aktoret më të reja në kinematografinë turke është Ozge Torer e cila ka arritur të fitojë zemrat e të gjithë publikut me rolin e saj si Balla në serialin “Osman”

Ozge Törer ka lindur në 1998 dhe është 21 vjeç. Ajo është një studente e artit skenik dhe studion në Universitetin Muğla Sıtkı Kocaman.

Ajo arriti të mahniste producentin Mehmet BOZDAĞ me talentin dhe bukurinë e saj dhe u përzgjodh si aktorja kryesore që luan krah Burak Ozcivit.

Ozge Törer deri më tani nuk ka luajtur ndonjë rol në asnjë serial apo filma artistikë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: