Connect with Us

Khloe Kardashian ngrin embrionet dhe planifikon fëmijën e dytë/ Zbulon se kush do të jetë dhuruesi i saj dhe na habiti

Showbizz

Khloe Kardashian ngrin embrionet dhe planifikon fëmijën e dytë/ Zbulon se kush do të jetë dhuruesi i saj dhe na habiti

Publikuar

-

Ylli i realityshowt Keeping up with Kardashians, Khloe Kardashian ka treguar se po ngrin embrionet për të sjellë në jetë fëmijën e dytë.

Teksa po planifikon zgjerimin e familjes, Khloe i ka habitur të gjithë ku ka zbuluar se dhuruesi i spermës do të jetë ish partneri i saj Tristan Thompson.
Edhe pse bukuroshja bjonde ka refuzuar në mënyrë absolute një rikthim me të ka vendosur që ai të jetë babai i fëmijës tyre të dytë pas vajzës True.

Basketbollisti duket se është mëse i gatshëm për të patur një tjetër fëmijë me Khloe pasi prej kohësh e ka shfaqur këtë dëshirë.
Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: