Connect with Us

“Po përjetoj momente tmerri”/ Pas 6 testesh, modelja e njohur rezulton ende pozitive

Showbizz

“Po përjetoj momente tmerri”/ Pas 6 testesh, modelja e njohur rezulton ende pozitive

Publikuar

-

Modelja 23 vjecare nga Bologna, Bianca Dobroiu, ka rrëfyer se po përjeton makthin më të madh pasi prej javësh është prekur nga Coronavirus. “Prej muajit mars jam në gjendje të mirë por pas 6 tamponesh rezultoj ende pozitive me Koronavirus”, eshte shprehur ajo.

Vajza e re jeton me të ëmën në një apartament në qytetin emilian, por është e detyruar që të ndjekë rregulla shumë të ashpra edhe brenda shtëpisë. “Me nënën time alternohemi për çdo gjë, dhe të ngrënën e bëjmë me turne. Është një makth. Nuk mundem më.

Mezi pres që të dalë jashtë qoftë dhe për një orë. Vetëm shikoj televizor dhe lexoj”, shton modelja. “Për mjekët jam një rast që duhet studiuar, por dua përgjigje se kur e gjitha kjo do të marrë fund. Fatmirësisht koronavirusin nuk e kalova në gjendje të rënduar, por jam akoma e infektuar.

Sa vjen momenti për të bërë tamponin kam ankth. Më pas shoh rezultatin dhe dorëzohem. Duhet thënë se kur e gjitha të marrë fund do të duhet pak kohë për t’ia nisur nga fillimi”, përfundon vajza./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: