Connect with Us

Tensione dhe konflikte/ Horoskopi sipas astrologut të famshëm italian

Life Style

Tensione dhe konflikte/ Horoskopi sipas astrologut të famshëm italian

Publikuar

-

Dashi

Dita e sotme nis me Venusin në favorin tuaj që do të qëndrojë deri në fund të Gushtit. Do të keni dëshirën për tu përqëndruar më shumë në karrierën tuaj profesionale se në aspektin sentimental. Për disa javë edhe Saturni do të jetë në favorin tuaj. Edhe nëse nuk i tejkaloni të gjitha problemet, të paktën filloni të mendoni për të ardhmen dhe ky është tashmë një hap i rëndësishëm.

Demi

Planetet me pamje të mirë në shenjën tuaj si Jupiteri dhe Hëna tregojnë se do të gjeni zgjidhje praktike për problemet e përditshme . Edhe nëse në periudhën e fundit keni përjetuar vonesa, ngadalësime, së shpejti do të merrni propozime tërheqëse, mundësi të reja për të vlerësuar.

Binjakët

Horoskopi Paolo Fox ju këshillon të kapërceni sa më shpejt tensionet në çift që keni përjetuar kohët e fundit . Tre ditët e ardhshme, veçanërisht të Shtunën që do ta keni Hënën në shenjë, mund të përdoren për të ringjallur marrëdhëniet romantike. Mundohuni të besoni në marrëdhënie dhe përfitoni nga kjo mundësi.

Gaforrja

Ende ka disa pyetje që duhet të zgjidhen veçanërisht në fushën profesionale. Dikush mund të jetë përballur me një diskutim sepse nuk u ndje i vlerësuar ashtu siç do të dëshironte. Prandaj mund të jeni agresiv ndaj atyre që nuk e vlerësojnë punën tuaj dhe sakrificat tuaja.

Luani

Horoskopi Paolo Fox ju këshillon të shmangni komplikimet, veçanërisht nëse tashmë jeni ndjerë nën presion ditën e enjte.

Virgjëresha

Dita e sotme është inetersante sepse mund të ringjallë emocione dhe të sjellë një konsensus . Në këtë situatë të komplikuar dhe të vështirë për tu menaxhuar për të gjithë, do të jeni në gjendje të zgjidhni problemet praktike që lidhen me jetën e përditshme. Përkundrazi, do të jetë më e ndërlikuar të shkurtoni distancat në dashuri.

Peshorja

Tani po përpiqeni të kapërceni tensionet e përjetuara më herët gjatë javës. Zakonisht jeni njerëz me një temperament shumë të fortë edhe nëse ndonjëherë fsheh dëshirat ose ndjenjat. Astrologu ju këshillon të mos e bëni, veçanërisht gjatë fundjavës. Rilindje në sferën sentimentale.

Akrepi

Dita e sotme nuk do të jetë më e mira për ju. Astrologu ju kujton se do të ishte më mirë të shmangni konfliktin dhe diskutimin. Vëmendje për marrëdhëniet me shenjat e Ujorit dhe Akrepit. Për fat të mirë, Hëna kthehet të Shtunën dhe ju mund të rikuperoheni.

Shigjetari

E shtuna dhe e diela do të jenë dy ditë veçanërisht të shqetësuara dhe mund të diskutoni mbi të gjitha nëse jetoni një marrëdhënie të konsoliduar. Prandaj Paolo Fox ju këshillon ta sqaroni atë që nuk ju pëlqen sepse problemet e vjetra mund të dalin në sipërfaqe këtë fundjavë. Kujdes në marrëdhënie.

Bricjapi

Mund të mbështeteni në një fundjavë më të mirë. Ndërsa muaji maj afrohet, gjërat do të përmirësohen. Sun është gjithashtu e dobishme kthyer në mënyrë që të gjithë ata që ishin të pavendosur në një zgjedhje për të bërë, ose të cilët kanë pasur probleme personale, tani të gjetur zgjidhje të mira.

Ujori

Në përgjithësi, ju pëlqen të ndani emocionet tuaja me të tjerët. Prandaj, astrologu ju këshillon të përqendroheni në dashurinë që do t’ju kushtohet në fundjavë. Nëse keni një projekt në mendje që përfshin njerëz që ju doni, ju duhet të luftoni për ta bërë atë të ndodhë. Deri në fund të qershorit gjërat do të zhbllokohen dhe do të vijë një lajm kryesor.

Peshqit

Venus mund të ndihmojë në krijimin e distancave në dashuri ose konflikt. Nëse keni pasur tension me të dashurin tuaj ose jeni të pavendosur midis dy tregimeve, përpiquni të tregoheni të kujdesshëm dhe të veproni me kujdes. Sa i përket sferës profesionale, aspektet pozitive së shpejti do të shfaqen dhe ju mund të filloni përsëri punën tuaj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: