Connect with Us

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni se si do të jetë kjo fundjavë për ju

Life Style

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni se si do të jetë kjo fundjavë për ju

Publikuar

-

Dashi

Kjo fundjavë do të jetë e fokusuar tek dashuria. Me Venusin dhe Marsin të favorshëm ka mundësi të mira që të përfitoni nga takimet në internet që më vonë mund të kthehen në dicka më shumë.

Demi

Këshilla për ju Demi është të ndaloni të mendoni vetëm për sferën ekonomike të jetës tuaj. Ju për nga natyra jeni gjithmonë të prirur të qëndroni me këmbët në tokë dhe të kërkoni garanci, por në këto ditë do të ishte e preferueshme t’i përkushtoheni edhe emocioneve dhe marrëdhënieve të gjata. Hëna aktive promovon sensualitetin ; ky qiell i bukur ndihmon edhe intuitat e mira.

Binjakët

Hëna dhe Venusi janë në shenjën tuaj të zodiakut dhe ju japin një pagesë shtesë këtë fundjavë. Midis ditës së sotme dhe të nesërme keni mundësinë t’i përkushtoheni familjes tuaj me shumë më shumë energji. Ky moment i vështirë ju jep mundësinë për të rivendosur prioritetet e duhura në jetën tuaj dhe të riklasifikoni të gjitha vlerat: ndryshimet në shikim në këtë drejtim. Tani mund të filloni t’i jepni rëndësi jo vetëm punës, por edhe emocioneve .

Gaforrja

Saturni për një kohë të shkurtër nuk është më në kundërshtim me shenjën tuaj të zodiakut dhe duhet të përfitoni nga kjo situatë derisa të kthehet e pafavorshme. Ky vit është në fakt pak i lëkundur për ju , me periudha në të cilat gjërat do të duket se do të prishen dhe të tjerët në të cilat do të mund të përjetonit shumë tensione. Padyshim që qëndrimi juaj ka të ngjarë t’i bëjë njerëzit rreth jush shumë nervozë . Shpresa është se përpjekjet dhe sakrificat që po bëni do të njihen.

Luani

Pak ditë më parë jeni përballur me një krizë të vogël por tani ju keni një shans të rikuperoheni. Horoskopi i Paolo Fox kujton se kjo javë ju ka sjellë mundime dhe tensione dhe mbase edhe disa zemërime, por tani është e mundur të filloni përsëri me entuziazëm.
Ju jeni njerëz natyrisht të ngarkuar dhe jetësor dhe tani është koha ta shprehni këtë energji edhe në një nivel sentimental.

Virgjëresha

Sfera sentimentale do që ju të jeni veçanërisht të kujdesshëm në këtë periudhë. Fillimet e 2020 sigurisht që kanë qenë të vështira për të gjithë, por gjithmonë arrini të gjeni mënyra për të ecur përpara dhe për të kapërcyer çdo sfidë.

Peshorja

Në këtë periudhë keni një nevojë të madhe për siguri. Ju për nga natyra keni tendencën të përqendroheni shumë në marrëdhëniet, miqësitë dhe familjen, kështu që kur një marrëdhënie është e mbyllur gjithmonë e përjetoni si dramë! Në fakt, në jetën tuaj ju sjellin njerëz shumë të veçantë sepse marrëdhëniet janë gjithçka për ju. Kjo fundjavë ju jep mundësinë të rikuperoheni në një nivel sentimental .

Akrepi

Edhe nëse pjesa e mesme e javës ju ka vënë durimin në provë, kjo fundjavë duket se ju lejon një rikuperim të mirë . Në gusht Venus do të jetë në favor, kështu që në verë do të jetë e mundur për të zgjidhur një punë ose një problem personal dhe gjithashtu për të gjetur ndjenjat e humbura.

Shigjetari

Këshilla për ju tani është të bëni shumë kujdes në marrëdhëniet romantike dhe në përgjithësi në të gjitha marrëdhëniet , sepse fundjava do të jetë pak e çuditshme. Edhe ata që kanë një lidhje të qëndrueshme duhet të jenë të kujdesshëm, sepse këto janë ditë që mund të çojnë në polemikë dhe fyerje : më mirë të mos rrezikoni!

Bricjapi

Ju jeni duke përjetuar një rikuperim të mirë , megjithëse të ngadaltë. Dielli ka hyrë në një aspekt të favorshëm për shenjën tuaj të zodiakut dhe kjo mund të ketë sjellë tashmë një lajm të mirë . Mënyra përpara është më e qartë për ju tani dhe më në fund mund të shihni fundin e kaq shumë problemeve.

Ujori

Venusi dhe Marsi janë në anën tuaj dhe ju japin mundësinë të provoni emocione të rëndësishme . Tani është sikur të jeni plotësisht i interesuar për gjithçka që përfaqëson përgjegjësi, detyrime dhe punë. Tashmë nga natyra ju jeni veçanërisht të pavarur dhe në këtë moment delikat ju jeni edhe më të pavarur .

Peshqit

Kjo fundjavë do të jetë shumë e rëndësishme për ju që të shmangni konfliktet , veçanërisht nëse keni të bëni me Binjakët, Virgjëreshat ose Shigjetarin. Marrëdhëniet që kanë treguar momente krize me diskutime ose distanca serioze mund të shkaktojnë një tension. Prej disa kohësh, në të vërtetë, ju jeni ndjeheni të pezulluar emocionalisht ./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: