Connect with Us

“Jam me të dashurën, kalojmë shumë mirë”/ Eros Grezda tregon për karantinën e tij me Oriola Marashin

Showbizz

“Jam me të dashurën, kalojmë shumë mirë”/ Eros Grezda tregon për karantinën e tij me Oriola Marashin

Publikuar

-

Eros Grezda dhe Oriola Marashi pak ditë më parë konfirmuan lidhjen e tyre të dashurisë. Cifti po e kalojnë këtë periudhë izolimi së bashku dhe Eros tregoi se ishte shumë i lumtur për këtë.
Në emisionin Vizioni i pasdites, Eros u shpreh: “Jam në shoqëri shumë të mirë, jam në shoqërinë e të dashurës dhe e kalojmë shumë bukur. Gjithmonë është më mirë ta kalosh kohën në shoqërinë e dikujt se sa vetëm”.
Grezda si besimtar mysliman tregoi gjithashtu se këtë vit nuk mund të agjërojë për shkak të stërvitjes intensive që po bën me skuadrën e tij .

“Unë jam mysliman por nuk agjëroj për shkak të stërvitjes. Bëj dy herë në ditë stërvitje dhe për këtë arsye për momentin nuk po agjëroj. Kur ka pasur mundësi dhe kur nuk kam pasur aktivitete kam agjëruar. Feja është një gjë shumë e mirë për shpirtin e një njeriu. Unë personalisht e praktikoj fenë. Më vjen keq që nuk mund të agjiroj por shpresoj që ta kompesoj.”
Futbollisti i Kombëtares u shpreh gjithashtu se e ka vuajtur momentin e izolimit edhe pse është marrë gjithmonë me aktivitete.

“Po jam në Kroaci ku momentalisht edhe po luaj.Kemi filluar stërvitjen dhe është një lajm shumë i mirë sepse më në fund e kemi thyer monotonin si të themi. Po e kam vuajtur këtë kohë të izolimit, normal si gjithë të tjerët sepse është një moment shumë i vështirë domethënë dhe është një moment shumë i rëndësishëm për ne si me thënë. Aktivitete të ndryshme unë për vete nuk i kam ndalur stërvitjen si me thënë por kemi pasur edhe mundësi të tjera që ta kalojmë kohën me aktivitete të ndryshme.”, përfundoi ai.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: