Connect with Us

Kanë frikë të humbin partnerin e tyre/ Shenjat që mbajnë më shumë sekrete

Life Style

Kanë frikë të humbin partnerin e tyre/ Shenjat që mbajnë më shumë sekrete

Publikuar

-

Ujori

Ujorët preferojnë të largojnë emocionet e tyre dhe të mos merren me to. Nëse ata janë të përfshirë në një ndarje të tmerrshme, ata nuk e lejojnë veten të humbin në të. Ata pëlqejnë të kenë kontroll, veçanërisht të emocioneve të tyre, dhe madje edhe kur marrëdhëniet e tyre mund të vuajnë për shkak të saj.

Akrepi

Akrepat janë misteriozë nga natyra, kjo është pjesë e asaj që i bën ata që janë. Ata janë të fshehtë dhe gjithashtu të ndjeshëm dhe duan që njerëzit të jenë të sinqertë me ta. Megjithëse ata duan që njerëzit t’u tregojnë gjithçka, ata gjithashtu nuk presin të njëjtën lloj hapjeje në këmbim.

Peshorja

Peshoret nuk u hapen partnerëve të tyre sepse janë të bindur që partneri i tyre mund të zhgënjehet dhe t’i lërë ato. Peshoret dëshirojnë të jenë plotësisht të sinqerta me gjithçka dhe nuk besojnë se partneri i tyre është i besueshëm./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: