Connect with Us

Kejvina Kthella publikon foton nga fëmijëria/ Çfarë e bëri kaq të ndjeshme modelen

Showbizz

Kejvina Kthella publikon foton nga fëmijëria/ Çfarë e bëri kaq të ndjeshme modelen

Publikuar

-

Modelja shqiptare Kejvina Kthella, si rrallë herë ka publikuar një foto nga fëmijëria e saj ku shfaqet në krahët e mamasë saj.
Me anë të këtij kujtimi, kejvina ka uruar mamanë e saj për ditëlindje dhe ka përzgjedhur fjalët më të ëmbla.

“Jam kaq me fat që kam një mama kaq fenomenale. Ti je e dashur, e mendueshme dhe kurajoze. Jam kaq me fat që kam një njeri gjeni në jetën time. Gëzuar ditëlindjen. Të dua. Më mungon shumë familja ime”, ka shkruar Kthella në postimin e fundit në rrjetet sociale.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on


Kujtojmë se ajo aktualisht ndodhet në SHBA, ku dhe po bën një kur aktrimi. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA. al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: