Connect with Us

Një tjetër emër i njohur i shtohet listës së miliarderëve/ Zbuloni vlerën e pasurisë së reperit

Showbizz

Një tjetër emër i njohur i shtohet listës së miliarderëve/ Zbuloni vlerën e pasurisë së reperit

Publikuar

-

Reperi i njohur Kaney është i është shtuar listës së miliarderëve. Sipas Forbes ai ka një pasuri me vlerë rreth 1.3 miliardë dollarë.Atletet Yeezy, të reperit 42-vjeçar nga Chicago, shiten për më shumë se 200 dollarë një palë në Shtetet e Bashkuara dhe jo vetëm.

Kaney West ka qenë i lidhur me Nike për vite me rradhë, por u shkëput në vitin 2013, duke i huazuar emrin e tij markës Adidas me të cilën prodhoi atletet e para në vitin 2015.Por përveç perandorisë së atleteve, pjesa më e madhe e pasurisë së ëest vjen nga pasuritë e patundshme që ai zotëron, tha revista.

Kanye ëest është reperi i dytë amerikan që hyri në listën e Forbes pas Jay-Z, i cili u rendit vitin e kaluar./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: