Connect with Us

“Vetëm çunat më kuptojnë”/ Alban Skënderaj tregon çfarë i mungon më shumë këto kohë

Showbizz

“Vetëm çunat më kuptojnë”/ Alban Skënderaj tregon çfarë i mungon më shumë këto kohë

Publikuar

-

Këngëtari Alban Skënderaj ka qenë më shumë se ansjëherë aktiv në rrjetet sociale. Pas albumit të fotove nga arkiva me Miriam Canin, Albani ka treguar se cfarë i mungon më së shumti në karantinë.

Në një postim kzu shfaqet në makinën e tij ai tregon se i mungojnë udhëtimet e gjata dhe për këtë mungesë vetëm djemtë mund ta kuptojnë.

“Eeh .. Pak caste vetem per ne te dy! 😩 Thjesht me mungojne rruget e gjata me ty ndaj vendosa te kalojme pak kohe bashke 😩 Vetem cunat me kuptojne 😅”, shkruan Albani.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: