Connect with Us

I rrëmbeu zemrën dhe u martua në fshehtësi/ Reperi flet për herë të parë për bashkëshorten

Showbizz

I rrëmbeu zemrën dhe u martua në fshehtësi/ Reperi flet për herë të parë për bashkëshorten

Publikuar

-

Reperi i njohur Gold AG, pak ditë më parë i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar në fshehtësi të plotë.
Për herë të parë lidhur me martesën, Gold AG ka folur në emisionin “Prive”, ku ka zbuluar edhe detajet e para.
Ai tha se ka preferuar ta mbajë gjithçka të fshehtë, pasi edhe bashkëshortja e tij nuk ka dashur të bëhet publike.

“E kam mbajtur të fshehtë, pasi edhe ana tjetër, nusja ime nuk ka dashur. Kjo është një gjë private, personale e imja. Në të ardhmen shpresoj që do e shihni të gjithë”, tha këngëtari.

Më pas, Gold AG, tregoi se edhe portretin e bashkëshortes së tij do e shohim së shpejti, sapo ajo të ketë dëshirë të bëhet pjesë e rrjeteve sociale.Për më tepër shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: