Connect with Us

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të ëmën. Ajo lëndohet kur Banu nuk pranon t’i flasë. Gynej vendos ta prezantojë Songylin me prindërit e tij.

Mesude tenton të hidhet nga një pallat pasi Kemali nuk pranon të kthehet në shtëpi. Kemal nuk rikthehet dhe madje e filmon veprimin e Mesudes për të kërcënuar më pas Ejlylin. Meral mëson të shkuarën e saj të trishtë. Ajo dhe Seher vendosin të shpërngulen në një shtëpi të re për të jetuar bashkë.

Xhemre dhe Gokhan kalojnë një ditë të bukur me njëri-tjetrin. Gokhan i propozon për martesë Xhemres. Ata planifikojnë një të ardhme së bashku dhe janë shumë të lumtur. Toprak fillon të njohë anën e panjohur të Ferides. Songyl inatoset kur mëson se Kader i ka shitur rrobat./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Një ditë plot të papritura/ Zbuloni parashikimin e horoskopit sipas astrologut të famshëm

Publikuar

-

Nga

Dashi Dita e sotme ju sheh me Hënën dhe Venusin në anën tuaj dhe gjithashtu ju jep mundësinë të bini në dashuri! Nëse tashmë keni personin e duhur në krah, mund të eksternizoni ndjenjat . Këshilla për çdo rast nuk është që t’i harxhoni këto emocione të bukura dhe t’i përkushtoheni sferës sentimentale. Demi Për […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: