Connect with Us

Një ditë plot të papritura/ Zbuloni parashikimin e horoskopit sipas astrologut të famshëm

Life Style

Një ditë plot të papritura/ Zbuloni parashikimin e horoskopit sipas astrologut të famshëm

Publikuar

-

Dashi

Dita e sotme ju sheh me Hënën dhe Venusin në anën tuaj dhe gjithashtu ju jep mundësinë të bini në dashuri! Nëse tashmë keni personin e duhur në krah, mund të eksternizoni ndjenjat . Këshilla për çdo rast nuk është që t’i harxhoni këto emocione të bukura dhe t’i përkushtoheni sferës sentimentale.

Demi

Për nga natyra, gjithmonë duhet të keni të mbuluar supet tuaja dhe të kërkoni garanci edhe në një nivel ekonomik. Me kundërshtimin e Saturnit për fat të keq ka krijuar disa blloqe dhe vonesa për ju, por me verën po vijnë mundësi të reja edhe për ata që punojnë me kohë të pjesshme. Falë Jupiterit nga ana juaj, ju mund të shikoni drejt së ardhmes me më shumë optimizëm .

Binjakët

Sfera sentimentale mund të përjetojë disa momente të vështira për shkak të disa komplikimeve . Sidoqoftë, ju ndjeheni të qetë dhe mbase keni arritur të falni edhe dikë që është sjellë në mënyrë të pahijshme me ju. Për më tepër, mund të ketë pasur diskutime në familje sepse dikush nuk ishte aq konstruktiv sa prisnit.

Gaforrja

Ju pëlqen të jetoni plotësisht marrëdhëniet tuaja dhe kjo do të jetë e mundur në veçanti në gusht falë Venusit në shenjën tuaj zodiake. Në fakt, në atë periudhë, ju do të keni mundësinë për të kuptuar rëndësinë e disa marrëdhënieve dhe miqësive .

Luani

Sfera sentimentale ju sheh fitues në këtë periudhë , si për shkak se keni shumë sharm dhe sepse lehtë mund të merrni gjithçka që dëshironi falë kokëfortësisë suaj. Tre muajt e ardhshëm mund të jenë plot mundësi për ju në një nivel marrëdhëniesh dhe do të keni mundësinë të përfundoni me të gjitha situatat që nuk ju interesojnë më.

Virgjëresha

Periudha është sigurisht e ndërlikuar për të gjithë dhe mbase po na jepni shumë për të bërë edhe për ata që nuk e meritojnë gjithë këtë vëmendje. Sferat sentimentale dhe familjare mund të paraqesin disa probleme dhe kjo e Diel do të jetë një ndërmarrje e vogël edhe për këtë arsye.

Peshorja

Dita e sotme zgjon ndjenja , veçanërisht për ata me fat sa kanë personin e duhur pranë tyre. Hëna dhe Venusin janë në anën tuaj, kështu që edhe beqarët mund të jenë në gjendje të bëjnë takime interesante në këtë periudhë falë Internetit. Duhet thënë se për nga natyra ju kushtoni shumë vëmendje formës dhe kujdesit në përgjithësi dhe prireni ta bëni atë edhe në analizën e faqeve sociale të njerëzve.

Akrepi

Tani keni nevojë për qetësi , edhe sepse Marsi disonant ka provuar rëndë durimin tuaj në kohët e fundit. Ndoshta mes të enjtes dhe të premten keni pasur impulsin për të hedhur gjithçka lart, por më pas pendoheni dhe kuptoni që e keni ekzagjeruar.

Shigjetari

Që nga dita e djeshme, nuk po ndiheni në një harmoni të madhe me ata që ju rrethojnë . Shtë një situatë e pakëndshme për ju sepse jeni mësuar të jetoni në maksimum emocionet dhe marrëdhëniet tuaja. Ju pëlqen të njihni njerëz dhe të piqeni dhe rriteni falë marrëdhënieve që vendosni; prandaj shpesh tentoni të shkoni më larg se të tjerët.

Bricjapi

Ju jeni shumë të fortë falë Jupiterit në tranzit në shenjën tuaj zodiakut. Megjithë privimet e periudhës, disa garanci tashmë kanë mbërritur për shumë Bricjapë ose do të arrijnë deri më 20 maj. Në një nivel sentimental duket se situata është mjaft e sheshtë dhe se jeni duke pritur që diçka të ndodhë .

Ujori

Edhe nëse do të kishte momente tensioni në mes të javës, tani duket se keni gjetur qetësi. Në një nivel pune, sidoqoftë, ka pak nervozizëm . Ekzistojnë edhe disa sëmundje fizike që ju shqetësojnë.
Me Marsin në tranzit, periudha nuk është sigurisht e thjeshtë dhe ju mund të jeni protagonist i disa polemikave ose diskutimeve .

Peshqit

Kjo e Diel duhet të afrohet me shumë kujdes , veçanërisht nëse tashmë keni pasur të bëni me disa konflikte në familje ose me partnerin tuaj. Do të ishte më mirë të mos mbërtheheni nga disa çështje dhe të mos shmangni mashtrimet për të kaluarën.
Dashuria mund të jetë në hije nga çështjet praktike dhe shumë histori mund të përjetojnë momente krize për shkak të ngatërresave të ndryshme . Ata që kanë përfunduar një lidhje nuk duken njëqind për qind të bindur, si dhe ata që po ndjekin marrëdhënie të caktuara./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: