Connect with Us

“Si kena punët mirë me zemrën”/ Fifi publikon videon që duhet ta shihni deri në fund

Showbizz

“Si kena punët mirë me zemrën”/ Fifi publikon videon që duhet ta shihni deri në fund

Publikuar

-

Këngëtarja shqiptare Flloreta Raci e njohur si Fifi, ka folur shumë herë për jetën e saj private si dhe për dashurinë e saj.
Gjatë intervistave ajpo është shprehur se është e dashuruar por nuk ka preferuar të tregojë më shumë detaje.

Edhe pse me një sens humori shumë të mirë shpesh herë e lidh jetën private me këngët e saj, pasi për të gjitha tekstet është frymëzuar nga dashuria për mashkullin me inacialet “XH” sic ka treguar ajo. Fifi në një video të postuar në Instagram shfaqet në ambiente shtëpie duke kënduar këngën e saj ‘Mbarova’.

Këngëtarja duket se këtë këngë e dashuron aq shumë sa që dhe versionin e saj me stonim e ka publikuar për fansat e saj. Fifit në fund të videos i ikën zëri dhe për këtë ajo duket se fajson zemrën .
“#failedvideo dmth Duhet me e pa deri n’fund patjeter se s’bo Ps. Si kena punet me zemer prandaj na iku ene zoni”, shkruan Fifi./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: