Connect with Us

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Demi

Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni shumë mirëkuptim dhe vetëkontroll.

Binjakët

Femrat e lindura nën këtë shenjë konsiderohen si perlë dhe kanë një sjellje miqësore. Thelbi i tyre mahnit burrat që sakrifikojnë të gjitha gjërat mbi to. Thuhet se si Mohini dhe Rambha, të cilët mahnisin pietistët (shenjtorët), Femrat e kësaj shenje të zodiakut mahnisin burrat. Përkundër plakjes, këto femra duken të mrekullueshme dhe rinore.

Akrepi

Femrat e lindura nën këtë shenjë mahnisin burrat me anë të elegancës, qëndrimit dhe mënyrës së tyre të të folurit. Për shkak të këtyre karakteristikave, ato sundojnë zemrat e burrave. Por, është e vështirë tu bësh përshtypje këtyre femrave, sepse gjatë zgjedhjes së partnerit të tyre, këto zonja marrin vendime pas një ton arsyetimi./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Nuk heqin dorë nga liria e tyre për dashuri/ Shenjat më të pavarura të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Bricjapi Do të hiqni dorë nga liria juaj për dashuri por pasi të kryqëzoheni, do të pendoheni sepse individualiteti juaj do të jetë i pari. Binjakët Ju nuk do të hiqni dorë nga liria juaj për dashuri edhe nëse merrni ryshfet. Ju keni nevojë të bëni gjithçka që dëshironi, pavarësisht se si ndjehen të tjerët. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: