Connect with Us

Aktiviteti seksual në karantinë/ Ish velina: Nuk ka rëndësi si e ke me apo pa lesh

Showbizz

Aktiviteti seksual në karantinë/ Ish velina: Nuk ka rëndësi si e ke me apo pa lesh

Publikuar

-

Ish velina Alesia Bami është bërë pjesë e rubrikës “Në trotuar” ku kanë folur rreth temës së aktivitetit seksual në karantinë. Teksa dikutohej rreth temës njëra prej vajzave të “Përputhen”, është shprehur se aktiviteti seksual është zbehur në karantinë, për shkak se vajzat dhe gratë nuk janë kujdesur për estetikën e tyre.

“Ndoshta për disa persona është ulur aktiviteti seksual sepse edhe vajzat dhe gratë nuk po kujdesen për pjesën estetike. Kjo për arsye kryesore të mbylljeve estetike. Tani kanë shpërthyer edhe memet që po ngatërrojnë gruan me komshiun,”– u shpreh Antoneta.

Por, Alesia Bami në një replikë ka qenë kundër idesë së Antonetës, dhe ka theksuar se nëse një mashkull të do, nuk ka fare rëndësi kjo pjesë.

“Unë jam e mendimit ëqë ata e duan njëri tjetrin dhe vazhdojnë ta duan, nuk e shon farë atë as femrat që janë bërë me lesh a pa lesh…”janë fjalët e Alesia Bamit.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: