Connect with Us

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Dashi

Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të ndaloni dhe reflektoni. Edhe pse periudha është e ndërlikuar për të gjithë, rikuperoni një energji dhe dëshirë të mirë për të bërë atë që dëshironi.

Demi

Mundohuni t’i kushtoni vëmendje menaxhimit të parave . Në përgjithësi në periudhën e fundit mund të ketë pasur disa shpenzime të papritura dhe ka të ngjarë që disa prej jush po përballen me ndryshime të lidhura me shtëpinë. Dikush duke menduar për një qira më të shtrenjtë ose një bashkëjetesë. Në këtë kontekst, punët e zemrës bien në prapavijë.

Binjakët

Sot do të keni Hënën dhe Venusin në një aspekt të favorshëm dhe kjo përfshin energji dhe gjallëri më të madhe . Meqenëse nuk ju pëlqen rutina, astrologu ju këshillon të përfitoni nga ky moment për të bërë plane afatgjata për muajin maj që do të fillojë.

Gaforrja

Fundi i kundërshtimit të Saturnit ju dhuron një periudhë qetësie dhe mundësinë për të parë disa lajme sipas horoskopit Paolo Fox. Sidoqoftë, Jupiteri i kundërt tregon se ju ende keni situata në pritje të parave dhe nga ky këndvështrim nuk duket se do të ketë një shpërthim të madh për momentin. Prandaj, astrologu ju këshillon të bëni një rregullim të përgjithshëm të biznesit tuaj.

Luani

Gjithmonë duhet të ndiheni në qendër të vëmendjes dhe protagonistë të lidhjeve të rëndësishme. Të kesh një Venus dhe Hënë të favorshme në një periudhë kaq të komplikuar siç është kjo aktualja do të ndihmojë për t’i dhënë një shtysë të re pasionit dhe emocioneve. Mundohuni të mos e pengoni mundësinë e takimit me njerëz të rinj. Ceshtjet e punës jane ende te ngadaltë.

Virgjëresha

Qëndroni një nga shenjat më të forta të zodiakut në këtë fazë. Njerëzit që kishin probleme të mëdha në fillim të këtij viti, tani janë në gjendje ta rregullojnë atë. Në një fazë veçanërisht të vështirë si kjo, ju mund të gjeni frymëzim për një ide fituese. Periudha favorizon ata që duan të kthehen në lojë. Ndërsa për sa i përket dashurisë, ju e keni të vështirë të bashkoni . Ata që janë në çift mund të grinden për të ardhmen.

Peshorja

Ju jeni gati të përjetoni një fazë të rimëkëmbjes dhe rilindjes me Marsin, Hënën dhe Venusin aktiv. Përdorimi i kohës së pezulluar të këtij izolimi për të reflektuar mbi gabimet e së kaluarës mund të jetë një zgjidhje. Shumë prej jush po bëjnë plane të rëndësishme për të ardhmen. Perpiquni të ndryshoni stilin e jetës tuaj.

Akrepi

Ju duhet pak paqe mendore dhe mungesa juaj e qetësisë është e lidhur edhe me problemet ekonomike. Në dy ditët e para të kësaj jave që do të fillojnë, përpiquni t’i mbaroni fundet dhe të shmangni diskutimet. Dielli, Mërkuri, Marsi dhe Saturni në aspektin kritik tregojnë se ju merrni shpesh nga momentet e intolerancës dhe intolerancës.

Shigjetari

Me Hënën në shenjë, horoskopi Paolo Fox ju këshillon të vazhdoni gradualisht në aktivitetet tuaja. Ju mund të gjeni problemet më të mëdha në dashuri, kjo është veçanërisht e vërtetë për njerëzit që janë gati midis dy tregimeve ose që frekuentojnë një person që ëndërron një tjetër. Raportet për të shqyrtuar.

Bricjapi

Pavarësisht nga vështirësitë, viti 2020 konfirmohet si viti juaj dhe muaji maj mund të dëshmojë çlirimin dhe rimëkëmbjen për shumë njerëz. A mund të kapërceni disa pengesa. Sa i përket dashurisë, nga ana tjetër, horoskopi është më pak bindës: ata që kanë një histori për një kohë të gjatë e vazhdojnë atë, zemrat e vetmuara në vend të kësaj nuk duken të prirura për njohje të reja.

Ujori

Nga fundi i Marsit ka filluar një fazë transformimi për ju . Disa situata janë ndryshuar ose ndalur dhe jo vetëm për shkak të urgjencës që kemi përjetuar muajt e fundit. Tensionet në lidhje me gjërat që nuk jeni më në gjendje t’i kontrolloni janë shfaqur gjithashtu . Shumë mund të fillojnë të bëjnë pyetje në lidhje me rrugën e tyre të jetës.

Peshqit

Në këtë fazë sipas horoskopit Paolo Fox luhet një lojë e rëndësishme për ndjenjat. Këshilla është të mos u jepni hapësirë ​​njerëzve të paqartë ose marrëdhënieve të ndërlikuara. Tashmë në javët e fundit keni përjetuar vështirësi. Shumë çifte janë testuar, veçanërisht nëse keni një lidhje me Virgjëreshat ose Binjakët./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Një ditë plot të papritura/ Zbuloni parashikimin e horoskopit sipas astrologut të famshëm

Publikuar

-

Nga

Dashi Dita e sotme ju sheh me Hënën dhe Venusin në anën tuaj dhe gjithashtu ju jep mundësinë të bini në dashuri! Nëse tashmë keni personin e duhur në krah, mund të eksternizoni ndjenjat . Këshilla për çdo rast nuk është që t’i harxhoni këto emocione të bukura dhe t’i përkushtoheni sferës sentimentale. Demi Për […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: