Connect with Us

“Kejvina më huton klientët”/ Instruktorja e thotë hapur pse nuk e pranon modelen: Nuk e marr se e duan

Showbizz

“Kejvina më huton klientët”/ Instruktorja e thotë hapur pse nuk e pranon modelen: Nuk e marr se e duan

Publikuar

-

Instruktorja Dorina Mema ka folur për vajzat e famshme të ekranit që ka stërvitur dhe është vënë përballë zgjedhjes me Kejvinës dhe Lei Krajës. Ajo është shprehur se nuk preferon ta ketë Kejvinën në palestër pasi i huton klientët.

“Kejvinën e kam stërvitur, nuk e marr se huton palestrën. Nuk e marr se më huton klientët. E dua, e duan vërtet Kejvinën e duan.
Kejvinën e kam stërvitur, është në Amerikë.

Le ta lemë në Amerikë, në hollivud,”- është shprehur modelja e fitnessit Dorina Mema. E vendosur në një zgjedhje nga moderatorja, mes Kejvinës dhe moderatores sportive, Lei Kraja, Dorina Mema ka zgjedhur Lein, duke theksuar se Kejvinën e duan shumë, dhe rrëmben vëmendjen e palestrës.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: