Connect with Us

Stories By "E. R."

Showbizz 14:13 - 21 Tetor, 2019

VIDEO-Çfarë ndodhi?/ Melinda Ademit i ndodh e papritura në koncert

Edhe pse pak ditë më parë të gjithë qeshën me videon e këngëtares botërore Lady Gaga e cila u rrëzua në mes të skenës, e njëjta...

Life Style 13:43 - 21 Tetor, 2019

FOTO-Nuk po i hani ashtu si duhet/ Zbuloni se si duhet t’i gatuani këto 12 ushqime për të pasur përfitime të mëdha shëndetësore

A e dini se po hani në mënyrë të gabuar disa ushqime të caktuara? Asparagu, luleshtrydhet, kosi dhe fasulet janë të gjitha ushqime të shëndetshme, por...

Showbizz 13:18 - 21 Tetor, 2019

“Dua më shumë diamantë”/ I tërboi të gjithë,ja fotot më të nxehta të Chloe Khan

E bërë e njohur në kompeticionin “X Factor” dhe “Big Brother” në Britani, Chloe Khan ka ndryshuar shumë për shkak të operacioneve plastike në masë. Por...

Life Style 13:08 - 21 Tetor, 2019

Zbulohen shifrat e frikshme/ Përse fëmijët dhe adoleshentët ndihen të trishtuar dhe në depresion në ditët e sotme

Prej disa vitesh, sipas sondazheve, të rinjtë duket se ndihen gjithnjë e më shumë të palumtur, të trishtuar dhe në depresion.Sipas shifrave të fundit , ka pasur një rritje...

Kuriozitete 12:35 - 21 Tetor, 2019

FOTO-Shkalla më e famshme në botë/ Pas filmit “Joker”, turistët po bëjnë namin në këtë zonë

Trendet në rrjetin më të përdorur social “Instagram”, po ndryshojnë cdo ditë e më shumë. Këtë herë “fiksimi” më i ri i përdoruesve është një dhe...

Showbizz 12:19 - 21 Tetor, 2019

“Nuk është nevoja të jeni lesbike”/ Pas divorcit, Miley Cyrus thumbon keqazi Liam Hemsworth

Ndarja e këngëtares Miley Cyrus dhe ish bashkëshortit të saj pak javë më parë, bëri xhiron e mediave dhe i la pa fjalë fansat e tyre....

Shëndeti 11:50 - 21 Tetor, 2019

FOTO-“Nuk do të të ndjek më”/ Çfarë po ndodh mes Arbana Osmanit dhe Xhemi Shehut?

Prej disa javësh, Instagrami i Arbana Osmanit është plot me ushqime të shijshme dhe përgatitje për librin e saj të ri me receta. Instastory i saj...

Showbizz 11:34 - 21 Tetor, 2019

VIDEO-Biznesmeni gay gjuan opozitarët/ Ja cili është mashkulli ideal për të

Biznesmeni gay i cili po bën namin kohët e fundit me deklaratat e tij nëpër media të ndryshme, Elton Ilirjani ishte i ftuar së fundmi në...

Showbizz 11:29 - 21 Tetor, 2019

“Ato do të të shkatërrojnë jetën”/ Meghan Markle flet për herë të parë për martesën me Princ Harry

Dukesha e Sussex, Meghan Markle e ka përshkruar vitin e kaluar si një anëtare e familjes mbretërore, tepër të vështirë dhe tha se miqtë e saj...

Showbizz 11:11 - 21 Tetor, 2019

Tifozja më e zjarrtë e Manchester United/ Fotot më bombastike të Lucy Nicholson

Modelja seksi Lucy Nicholson, njihet nga të gjithë fansat e Manchester United si tifozja më e zjarrtë e kësaj skuadre. Ajo është tepër aktive në llogarinë...

Kuriozitete 11:05 - 21 Tetor, 2019

Jo vetëm dy gjini por 720 të tilla/Njihuni me krijesën më të çuditshme në botë

Pa tru dhe mund të shërojë veten nëse pritet ose ndahet në dysh. Ky është organizmi dhe krijesa më e pazakontë e prezantuar së fundmi nga...

Showbizz 10:55 - 21 Tetor, 2019

FOTO-Pas ndarjes së bujshme me Stresin/ Ish vjehrra ka dy fjalë për Keisin

Edhe pse marrëdhënia mes reperit shqiptar Stresi dhe ish bashkëshortes së tij ka përfunduar, ish-vjehrra e Keisit vijon të ketë raport të mirë me të. Dhe...

Showbizz 10:32 - 21 Tetor, 2019

FOTO-E kritikojnë për kilet e tepërta/ Bebe Rexha i kthen përgjigjen e duhur komentueses

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, pothuajse gjithnjë është komentuar dhe kritikuar për kilet e tepërta dhe veçanërisht femrat, vijojnë të jenë paragjykuese ndaj këngëtares. Së...

Life Style 10:26 - 21 Tetor, 2019

Horoskopi javor 21-27 tetor 2019/ Dashuria, puna dhe financat, zbuloni çfarë do të ndodhë këtë javë

Dashi: Qëndroni larg provokimeve! Përqendrohuni në jetën tuaj si çift dhe bëni çdo përpjekje për të parandaluar çdo konflikt të mundshëm. Gjithashtu yjet ju këshillojnë të kaloni...

Showbizz 10:20 - 21 Tetor, 2019

“Po nëse ja bënin motrës tënde ?”/Komentuesja e kritikon, ja si përgjigjet Renato Mekolli

Rreth dy javë më parë, nisi emisioni i përfolur nga të gjithë, “Hell’s Kitchen 2”. Shefi i kësaj kuzhine Renato Mekolli, kishte vendosur që këto dy javë...

Life Style 10:05 - 21 Tetor, 2019

Bija ime/ Demir mëson sëmundjen e Ojkysë, ja ç’do ndodhë sot

Murat mëson sëmundjen e Ojkysë dhe i thotë doktorit të njoftojë Demirin. Doktori telefonon Demirin dhe i kërkon të shkojë në spital. Murat i tregon Xhandanit...

Kuriozitete 16:09 - 20 Tetor, 2019

Nuk e humbin kurrë hijeshinë e tyre/ Njihuni me 3 shenjat e horoskopit që bëhen më të bukura me moshën

1- Virgjëresha Një ndër ato pak shenja që bëhen më të bukura ndërsa kalojnë vitet, është shenja e Virgjëreshës. Një shenjë e vëmendshme, e përpiktë, skrupuloze...

Kuriozitete 15:29 - 20 Tetor, 2019

Dashuri me shikim të parë/ 6 karakteristikat fizike që meshkujt pëlqejnë më shumë tek femrat

1-Një zë i lartë Sipas një studimi, një zë i larte ngjall rininë dhe nënkupton një trup të vogël, femëror, që të dy janë tërheqës për...

Life Style 15:11 - 20 Tetor, 2019

Vetëm single/ Zbuloni 3 shenjat e horoskopit që nuk mund të qëndrojnë në çift

Luani Sipas astrologes Lisa Stardust , Luani njihet për faktin se është paksa i orientuar në egon e tij, dhe kur bëhet fjalë për marrëdhëniet, mund...

Kuriozitete 14:29 - 20 Tetor, 2019

Familja më e madhe në botë/ 30 gra dhe 94 fëmijë, njihuni me burrin që nuk dëshiron të ndalet

Rekordet e burrit me familjen më të madhe në botë nuk kanë të ndalur. Indiani Ziona Chana, ka hyrë në rekordet Guinnes, duke u bërë kryetari...

Showbizz 14:11 - 20 Tetor, 2019

“Mund të shihni, por s’mund të prekni”/Fotot “bombastike” të Demi Rose, gëzojnë fansat

Ajo njihet si një ndër modelet më “bombë” të Instagramit, dhe nuk nguron të postojë foto të tjers seksi për fansat e saj. Demi Rose vazhdon...

Fashion 13:48 - 20 Tetor, 2019

Komode dhe të kombinueshme/ Zbuloni çantat më “in” për këtë sezon vjeshte

Stina e vjeshtës, është pothuajse më e pëlqyera për të gjithë njerëzit. Dhe kjo na bën që mos të vishemi me shumë rroba si në stinën...

Life Style 13:34 - 20 Tetor, 2019

Nga ngjyrosja artificale tek ushqimet e ngrira/ Zbuloni 10 mënyrat e mashtrimeve të restoranteve

Ka disa mënyra se si restoranti që ju e keni aq “fiksim” mund t’ju bëjë të shpenzoni më shumë para sesa duhet. Ndonjëherë, ju jeni të...

Showbizz 13:06 - 20 Tetor, 2019

FOTO-“Ekspozimet e kofshëve po na…”/ Pushime në Paris, Arbana Osmani kritikohet nga fansat

Prej disa muajsh moderatorja shqiptare Arbana Osmani është përfolur për lidhjen e saj të dashurisë me regjizorin Eduard Grishaj. Së fundmi Arbana ndodhet në Paris me...

cift horoskop
Life Style 12:37 - 20 Tetor, 2019

Cili është shpirti juaj binjak në shtrat?/ Zbulojeni sipas shenjës së horoskopit

Dashi Luani, Shigjetari, Binjakët, Peshorja dhe Ujori. Demi Virgjëresha, Bricjapi, Gaforrja, Akrepi dhe Peshqit. Binjakët Peshorja, Ujori, Dashi, Luani dhe Shigjetari. Gaforrja Akrepi, Peshqit, Demi, Virgjëresha,...