Connect with Us

Stories By "A. E."

Showbizz 18:51 - 6 Dhjetor, 2019

Khloe Kardashian i fali se e tradhëtuan/ Reagimi i Jordyn Woods nuk pritej

Treshja, Khloe Kardashioan, Tristan Thompson dhe Jordyn Woods kanë qenë në qendër të vëmendjes së shtypit rozë për shumë kohë. Pasi Tristan e tradhtoi me miken...

Showbizz 18:41 - 6 Dhjetor, 2019

“Jam gati për tu bërë baba”/ Këngëtari dhe ish missi zbulojnë planet për të krijuar familje

Devis Xherahu është një nga këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar. Devisi dhe partnerja e tij Ertemiona Mejdani kanë një lidhje dashurie prej shumë vitesh....

Showbizz 18:20 - 6 Dhjetor, 2019

Kourtney Kardashian “kapet mat”/ Rikthehet tek ish i dashuri 26 vjeçar

Modelja e njohur Kourtney Kardashian nuk i ka rezistuar shumë vetmisë dhe ka vendosur të kthehet sërish me ish të dashurin e saj, Younes Bendjima. Miliarderja...

Showbizz 18:04 - 6 Dhjetor, 2019

Është një nga femrat më të bukura spanjolle/ Fotot e modeles që po tërbon meshkujt

Ajo është një nga femrat më seksi të ekranit në Spanjë. Bëhet fjalë për modelen dhe gazetaren Violeta Magrinan. Ajo është bërë e njohur në reality...

Showbizz 17:35 - 6 Dhjetor, 2019

Gazetarja spanjolle çmend aktorin e famshëm me origjinë shqiptare/ E ngacmon në mes të intervistës

Aktori i famshëm me origjinë shqiptare Can Yaman është një nga meshkujt më seksi dhe të pëlqyer nga gjinia femërore. Ai u bë i njohur në...

Showbizz 17:13 - 6 Dhjetor, 2019

“Njeri me vlera”/ Fifi i dedikon Luana Vjollcës fjalë të veçanta

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur me emrin e artit si Fifi prej dy sezonesh është pjesë e emisionit të drejtuar nga Luana Vjollca. Gjatë qëndrimit të...

Kuriozitete 16:42 - 6 Dhjetor, 2019

FOTOT-Si është zbukuruar ndër vite “Shtëpia e Bardhë” për Krishtlindjet/ Publikohen fotot nga arkiva

Dhjetori është muaji ku të gjithë shtëpitë në të gjithë Amerikën janë të zbukuruara për festat e fundvitit. Sigurisht që edhe shtëpia më e famshme si...

Kuriozitete 16:17 - 6 Dhjetor, 2019

Trendi që përfshiu dhe ushqimet/ 10 produktet më të preferuara të dekadës së fundit

Ashtu si shumica e tregjeve, industria ushqimore është në ndryshim të preferencës së konsumatorit, veçanërisht në botën e sotme virale. Gjatë dhjetë viteve të fundit ka...

Shëndeti 15:58 - 6 Dhjetor, 2019

Mbron organizmin nga sëmundjet/ Gjithçka që ju duhet është një dietë mesdhetare

Triliona baktere dhe mikrobe të tjera jetojnë në sistemin tretës të njeriut. Së bashku, ata formojnë një bashkësi që njihet si mikrobiota e zorrëve. Shumë baktere...

Fashion 15:48 - 6 Dhjetor, 2019

FOTO-Pushimet e nxehta të Kendall Jenner dhe Bella Hadid/ Mikeshat “kapen mat” me pozat seksi

Dy modelet e famshme Kendall Jenner dhe Bella Hadid janë fotografuar teksa kalonin disa ditë pushime në shoqërinë e mikeshave të tyre. Fotot e siguruara nga...

Showbizz 15:25 - 6 Dhjetor, 2019

Publikohet kënga e shumëpritur e Dhurata Dorës dhe Maitre Gims/ Dy këngëtarët surprizojnë fansat për fundvit

Këngëtarja shqiptare Dhurata Dora dhe këngëtari me famë ndërkombëtare Maitre Gims kanë sjellë këngën më të re për të gjithë fansat e tyre. Kënga titullohet “Te...

Showbizz 15:12 - 6 Dhjetor, 2019

E talentuar që në moshë të vogël/ Dafina Zeqiri publikon video nga fëmijëria

Këngëtarja Dafina Zeqiri është një nga artistet më të pëlqyera të estradës së muzikës shqiptare. Që në fillimet e saj Dafina është dalluar për performancat e...

Fashion 14:52 - 6 Dhjetor, 2019

FOTO-Më seksi se kurrë/ Kylie Jenner tregon linjat “bombë” nga pushimet

Miliarderja më e re në botë Kylie Jenner është një nga vajzat më të ndjekura dhe të komentuara të showbizit të huaj. Jenner ka vendosur të...

Fashion 14:32 - 6 Dhjetor, 2019

FOTO-Bella Hadid një “divë” e vërtetë pasarelash/ Modelja rrëmben vëmendjen e të gjithëve me pamjen e saj

Ajo u shpall si modelja me fytyrën më perfekte në botë. Sigurisht që bëhet fajlë për modelen Bella Hadid. Bella bën shpesh herë ndryshime të papritura...

Showbizz 14:18 - 6 Dhjetor, 2019

FOTOT-Mbani frymën/ Kjo modele do t’ju çmendë me format e saj

Khloe Terae është e njohur nga publiku si modele. Khloe e ka nisur karrierën e saj si model;e që në moshën 18 vjeç. Ajo është vlerësuar...

Showbizz 13:55 - 6 Dhjetor, 2019

“Kënga që theu barrierat, i dha një tjetër rrugëtim karrierës time”/ Capital T kujton hitin e vitit 2009

Reperi shumë i dashur shqiptar Capital T është një ndër artistët që numëron dhjetëra hite. Këngët e tij janë më të dëgjuarat në youtube ku kanë...

Showbizz 13:40 - 6 Dhjetor, 2019

FOTO-“Po bëja s*ks me kapitenin kur jahti u përplas”/ Anëtarja e ekuipazhit e pranon publikisht

Anëtarja e ekuipazhit Cheya Handley, 26 vjeç më në fund ka treguar të vërtetën rreth përplasjes së jahtit luksoz me varkën. Ajo ka pranuar publikisht se...

Showbizz 13:17 - 6 Dhjetor, 2019

“Nuk kam ndjenjë urryese ndaj askujt”/ Khloe Kardashian i jep mesazhin Tristan dhe Jordyn: “Jeta është e shkurtër”

Modelja dhe biznesmenia e famshme Khloe Kardashian i ka befasuar të gjithë me deklaratën e saj të fundit. Nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale Khloe ka...

Teknologji 13:08 - 6 Dhjetor, 2019

Prezantohet modeli më i ri i Golf 8/ Gjenerata më e fundit e Volkswagen

Volkswagen Golf 8 sapo ka treguar që është zemra e grupit të Volkswagen. Volkswagen sapo ka lançuar Golfin e ri 8 i cili është më efikas...

Showbizz 12:38 - 6 Dhjetor, 2019

Kejvina Kthella “braktis” emisionin e famshëm italian për Dance With Me/ Modelja nuk do të jetë pjesë e “Italia 1”

Modelja Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar. Bukuroshja bjonde u bë e njohur për publikun shqiptar si velinë...

Showbizz 12:23 - 6 Dhjetor, 2019

E tradhtoi me kolegen dhe i kërkoi falje publikisht/ Bashkëshortja e këngëtarit të famshëm merr vendimin

Ditën e djeshme në rrjet qarkulluan disa foto të këngëtarit të famshëm Justin Timberlake ku shihej duke shtrënguar dorën e koleges së tij. Menjëherë pas kësaj...

Showbizz 12:14 - 6 Dhjetor, 2019

Ori Nebiaj e prerë: “Nuk do e doja një mashkull të tillë”

Moderatorja Ori Nebiaj është një nga personazhet e cila e ruan më shumë fanatizëm jetën private. Gjatë një interviste për revistën “Class”, ajo ka zbuluar më...

Showbizz 11:55 - 6 Dhjetor, 2019

“Do t’ia dalim, kemi shumë për të jetuar”/ Në prag festash, Julian Deda ka këtë këshillë për shqiptarët

Në shtëpinë e aktori të humorit festat kanë trokitur ashtu si për shumë familje të tjera që ditën e sotme kanë dekoruar bukur shtëpinë dhe pemën...

Showbizz 11:44 - 6 Dhjetor, 2019

“Dua t’i them ik e mos u kthe më”/ Albana Osmani jep mesazhin e rëndësishëm

Moderatorja e njohur e ekranit, Albana Osmani është një nga vajzat më të dashura për publikun. Pas gjendjes së jashtëzakonshme në të cilën gjendet Shqipëria dhe...

Life Style 11:33 - 6 Dhjetor, 2019

Financat dhe Puna/ Horoskopi sipas astrologes së famshme Susan Miller

Dashi Tani që Jupiteri po vendoset në krye të listës tuaj, ju po ndjeni se po rriteni shumë profesionalisht. Demi Tani që jupiteri ka hyrë në...