Connect with Us

Showbizz

Showbizz 12:38 - 13 Dhjetor, 2019

Noizy tallet me reperin që e shau disa vite më parë te Arian Çani: “Këngëtar tallavaje në Durrës”

Noizy është një nga reperët më të suksesshëm të momentit. Reperi vijon të sjellë hite të njëpasnjëshme dhe Noizy nuk nguron t’ua kujtojë edhe atyre që...

" "
Showbizz 12:20 - 13 Dhjetor, 2019

Kim Kardashian rrëfen për vështirësitë e saj gjatë shtatzënisë: “U desh t’i nënshtrohem 5 operacioneve për 1 vit e gjysmë”

Ajo është mama e 4 fëmijëve, dy prej të cilëve i ka bërë me lindje normale dhe dy me një nënë zëvendësuese. Kim Kardashian 49 vjeç...

Showbizz 11:57 - 13 Dhjetor, 2019

FOTO-Demi Rose dhuron poza të nxehta me bikini minimaliste/ Supermodelja i bën pushimet e saj të paharrueshme

Demi Rose po shijon ditët e saj të fundit në parajsë teksa sigurohet që të mbajë disa kujtime shumë të bukura nga vendi që ndodhet. 24...

Showbizz 11:38 - 13 Dhjetor, 2019

“E mora vajzën me vete tek familjet e prekura nga tërmeti”/ Inva Mula tregon arsyen pse e mori këtë vendim

Sopranoja e njohur shqiptare Inva Mula si shumë artistë të tjerë ka dhënë ndihmën e saj për familjet e prekura nga tëmreti. Për të mbledhur para...

" "
Showbizz 11:21 - 13 Dhjetor, 2019

“Na përzuri Vera Grabocka me urdhër nga lart”/ Redon Makashi zbulon si u përjashtua nga Festivali i RTSH

Redon Makashi është një nga këngëtarët më të mirë shqiptar. Ai ka një karrierë shumë të gjatë muzikore dhe numëron me dhjetëra këngë të cilat vazhdojnë...

Showbizz 14:00 - 12 Dhjetor, 2019

Beyonce i bën dhuratën 40 milionë dollarëshe burrit të saj/ Nuk do ta besoni se për çfarë bëhet fjalë

Këngëtarja me famë botërore Beyonce, ka gjetur mënyrën më të bukur për të surprizuar bashkëshortin e saj, Jay Z, kur u bënë prindër për herë të...

Showbizz 12:30 - 12 Dhjetor, 2019

Iu ka shpëtuar plumbave gjatë luftës, po mbesa e tij Dojna Mema do të ishte një partizane e denjë? Ja ç’thotë gjyshi i moderatores

Ndonëse njihnim vetëm gjyshen e moderatores së njohur Dojna Mema nga Instagrami, edhe gjyshi i saj është shumë i njohur, por në fushën e tij. Me...

" "
Showbizz 11:30 - 12 Dhjetor, 2019

“Mendoj babain tim”/ Vikena Kamencia emocionohet dhe përlotet gjatë emisionit

Kjo e mërkurë në emisionin Soiree me Jonida Shehunn kishte në fokus muzikën e filmave shqiptarë  në kuadër të 75 vjetorit të çlirimit të Shqipërisë. Vikena...

Showbizz 11:07 - 12 Dhjetor, 2019

“Është bërë Tirana prostitucion i gjallë”/ Stresi shpërthen në ofendime

Reperi Stresi është një nga personazhet që është komentuar shumë në mediat rozë për jetën e tij private. Pas ndarjes nga bashkëshortja e tij Stresi u...

" "
Showbizz 10:50 - 12 Dhjetor, 2019

“Më gjakosi dhe rash përtokë”/ Gjyshi i Eneda Tarifës tregon se si iu ka shpëtuar plumbave gjatë luftës

Sivjet janë shënuar plot 75 vite që nga momenti i Çilirimit të Shqipërisë nga pushtuesit nazi-fashist. E për këtë Soiree në Top Channel me Jonida Shehun...