Connect with Us

Kryesore Show Biz

Kryesore Show Biz 17:33 - 21 Gusht, 2019

Foto/ Bieta Sulo zbulon ambientet e shtëpisë luksoze

Moderatorja e njohur Bieta Sulo ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale disa pamje nga shtëpia e saj. Nga pamjet shihen se në ambientet e shtëpisë...

Kryesore Show Biz 17:12 - 21 Gusht, 2019

Fansat nuk i ndahen Kim Kardashian/ Përdor fotoshop në çdo foto të saj

Kim Kardashian ka promovuar parfumin më të ri në bashkëpunim me motrën e saj Kylie Jenner. Dy motrat duken perfekte si në çdo foto që publikoknë...

Kryesore Show Biz 16:43 - 21 Gusht, 2019

“Më e kërkuara nga meshkujt”/ Ish banorja e Big Brother “e zhveshur” tërësisht nga komplekset

Xhensila Pere është një nga vajzat më të komentuara në shtypin rozë. Ajo njihet për karakterin e saj të drejtëpërdrejtë si dhe nuk ka komplekse. Përveçse...

Kryesore Show Biz 16:13 - 21 Gusht, 2019

“Grimca më e fuqishme e dashurisë”/ Këngëtarja bën dedikimin e ëmbël pas lindjes së vajzës

Këngëtarja e njohur Rona Nishliu vetëm pak javë më parë u bë nënë e një vajze. Ditën e sotme Rona ka publikuar një foto ku tregon...

Kryesore Show Biz 16:06 - 21 Gusht, 2019

“Pushteti dhe fama nuk mund të jenë para njeriut”/ Boksieri “thumbon” keqazi moderatoren

Moderatorja Dajana Shabani është përfolur shumë në media për lidhjen e saj me boksierin Kamer Maloku. Por prej ditësh thuhet se lidhja e tyre e dashurisë...

Kryesore Show Biz 14:53 - 21 Gusht, 2019

“Unë kam gjithçka që dua”/ Ish banorja e BB rrëfehet për udhëtimet dhe jetën luksoze

Instagrami i saj është i mbushur plot me foto dhe video nga përditshmëria dhe pushimet e saj luksoze. Ish-banorja e “Big Brother Albania”, Xhensila Pere, është...

Kryesore Show Biz 14:10 - 21 Gusht, 2019

“Ajo nuk është një aksesor”/ Me pushime në Bahamas, komentuesit “masakrojnë” Khloe Kardashian

E komentuar shumë herë pas tradhëtisë së partnerit te saj, ylli  i reality show “Keeping up with the Kardashians”, Khloe Kardashian,ndodhet së bashku me vogëlushen e...

Kryesore Show Biz 13:53 - 21 Gusht, 2019

“1000 euro për një natë”/ 30 fotot më “bombastike” të avokates seksi shqiptare

Ajo njihet tashmë si avokatja më seksi shqiptare e cila nuk ngurron të tregojë format e saj bombastike në rrjetet sociale. Redona Koçi, krahas profesionit të...

Kryesore Show Biz 13:40 - 21 Gusht, 2019

“Një hap para dreqit”/ Roza Lati i sfidon të gjithë, guxon dhe sjell trendin më të ri në pamje

Të gjithë e njohin moderatoren shqiptare Roza Lati, për tipin e drejtpërdrejtë dhe moskokçarës. Ajo eksperimenton shumë me modelet dhe ngjyrat e flokëve por se fundmi...

Kryesore Show Biz 13:25 - 21 Gusht, 2019

“Putheshin dhe prekeshin kudo”/ Këngëtarja e njohur lë “nam” në mes të klubit me të dashurën e re

Disa ditë pas ndarjes nga aktori i njohur Liam Hemsworth, Miley Cyrus i ka kaluar thashethemet në një tjetërnivel. Ajo dhe Kaitlynn Carter e kaluan mbrëmjen...

Kryesore Show Biz 13:10 - 21 Gusht, 2019

“Ato po e bëjnë botën më të mirë”/ Të famshmit i dalin në mbrojtje Meghan Markle dhe Princit Harry

Kritikat kundër Meghan Markle dhe Princ Harry po shtohen gjithmonë e më shumë dhe kjo po “revolton” të famshmit. Personazhet e njohur po i dalin në...

Kryesore Show Biz 12:53 - 21 Gusht, 2019

Modelja që po “çmend” futbollistin belg/ Fotot më “përvëluese” të 27 vjeçares italiane

Futbollisti belg Thibaut Courtois, po “gëzon” të gjithe fansat e tij me të fejuarën Sara Soldati e cila duket se nuk ngurron të shfaqë format e...

Kryesore Show Biz 12:40 - 21 Gusht, 2019

“Doja të të kisha pranë”/ Këngëtarja shqiptare “rrëmbehet” në mes të emisionit

Këngëtarja shqiptare Xhesika Polo , është tepër aktive në skenën shqiptare dhe së fundmi ishte e ftuar në emisionin më të ri të Roza Latit, ‘Bukë...

Kryesore Show Biz 12:10 - 21 Gusht, 2019

“Ai e tradhtoi me 20 vjeçaren”/ Çifti i njohur i Hollywood ndahen pas 6 vitesh së bashku

Edhe pse në eventin e “Met Gala”, ato parakaluan në tapetin e kuq dhe dukeshin më të dashuruar se kurrë, dyshja e njohur Katie Holmes dhe...

Kryesore Show Biz 11:40 - 21 Gusht, 2019

“Ju mbetet veç të prisni”/ Pas largimit nga emisioni i mëngjesit, cfarë do të ndodhë me Dajanën dhe Hermesin?

Moderatorja e njohur e emisionit të mëngjesit “Ditë e re”, Dajana Shabani, njoftoi pak javë më parë se është larguar përfundimisht nga ky emision dhe vendin...