Connect with Us

Life Style

Life Style 13:08 - 15 Shkurt, 2020

Keqkuptime dhe ndërhyrje në karrierë/ Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme

Dashi Me Mërkurin të palëvizshëm dhe gati të shkoni në mënyrë retrograde, ju mund të ndjeni se jeni në errësirë në lidhje me informacionin jetësor që...

Kuriozitete 17:16 - 14 Shkurt, 2020

“E bëjnë qimen tra”/ Këto shenja të horoskopit kanë tendencën t’i zmadhojnë gjërat

Virgjëresha Ata njihen si shenja më perfeksioniste e horoskopit ndaj dhe për ta edhe gjëja më e vogël është e madhe dhe kjo gjë i bën...

Life Style 14:23 - 14 Shkurt, 2020

Po bini në dashuri apo janë thjesht kimikatet që e shkaktojnë këtë gjendje

Ne përdorim shpesh shprehjen kam rënë në dashuri, ndjehemi sikur kemi humbur kontrrollin tek vetja dhe nuk i komandojmë dot emocionet. Por këto emocione të ëmbla...

Kuriozitete 17:07 - 13 Shkurt, 2020

Si ta bësh një mashkull Gaforre të bjerë kokë e këmbë në dashuri/ Mos i neglizhoni këto 12 këshilla

1-Respektoni ndjenjat e tij Gaforret mashkull janë shumë të ndjeshëm. E adhurojnë kur njerëzit ju kushtojnë vëmendje. Nëse doni të bëni për vete një mashkull të...

Kuriozitete 16:24 - 13 Shkurt, 2020

Nuk duan t’ia dinë se çfarë mendojnë të tjerët/ Këto janë shenjat e horoskopit që kanë vetëbesim

Virgjëresha Njerëzit që i përkasin kësaj shenje janë paksa neurotikë përsa i përket pretendimeve të tyre. Ata kanë shumë besim tek vetja dhe këtë e tregojnë...

Life Style 12:46 - 11 Shkurt, 2020

Pse sportet mund të jenë shumë toksike për djemtë/ Si mund ta zbuloni këtë

Sportet e organizuara u ofrojnë djemve atë që është ndoshta edukimi më me ndikim mbi maskulinitetin. Ka shumë mësime pozitive në atë që sporti u mëson...

Kuriozitete 16:50 - 10 Shkurt, 2020

Paragjykues dhe tinëzar/ Shenjat e horoskopit me të cilat nuk duhet të lidheni kurrë

Peshorja Disa nga tiparet kryesore të Peshores është se ata janë shumë gjykues dhe kritkojnë jashtë mase. E vërteta më e tmerrshme rreth tyre është se...

Kuriozitete 16:32 - 10 Shkurt, 2020

Mos i provokoni/ Këto shenja të horoskopit shpallin menjëherë luftë

Dashi Nëse Dashi mendon se nuk aq kontrroll sa ai dëshiron në marrëdhënien e tyre atëherë ata nisin luftën. Dashi është shumë konfrontues kur i duhet...

Life Style 16:10 - 10 Shkurt, 2020

Dëgjuat!/ Gratë nuk i rezistojnë dot burrat që gatuajnë dhe pastrojnë

Nëse një burrë dëshiron të bëhet tërheqës mjafton të përgatis ushqim ose të pastrojë. Shkencëtarët kanë zbuluar se burrat që janë të përfshirë në punët shtëpiake...

Life Style 18:44 - 9 Shkurt, 2020

Dashuria, shëndeti dhe paratë/ Surprizat që ka parashikuar horoskopi për këtë javë

Dashi Kjo javë do të jetë e vështirë për ju. Këtë javë, ju mund të duhet të përballeni me shumë vështirësi në ruajtjen e ekuilibrit midis...